Відома актриса і модель Бетті Катру, з якою відомий кутюр’є Ів Сен-Лоран випадково познайомився 51 рік тому в нічному клубі, стала обличчям однойменного бренду.

Через десять днів після шоу Saint Laurent навпроти Ейфелевої вежі на Тижні моди в Парижі, Ентоні Вакарелло представив першу кампанію Saint Laurent, обличчям якої стала муза легендарного дизайнера – Бетті Катру.

Ів Сен Лоран і Бетті Катру познайомилися 1967 року в нічному клубі. Дівчина нордичної зовнішності привернула увагу дизайнера своїм стилем, і він запропонував їй взяти участь в його показі, але вона відмовилась. Відтоді вони стали хорошими друзями.

Бетті підкреслювала андрогінні риси своєї зовнішності за допомогою чоловічого одягу – носила штани, сорочки, джинси, футболки і чоловічі піджаки. Саме вона і надихнула Ів Сен Лорана на створення колекції Le Smoking, що поєднувала чоловіче і жіноче начало.

У новій кампанії, Катру підкреслює андрогінний і рок-н-рольний стиль бренду в серії чорно-білих фотографій, зроблених Девідом Сімсом, і в короткому відео.

бетті катру

 

Колекція Saint Laurent Fall 2018 – це смокінги чоловічого крою, сукні з широкими плечима і глибоким декольте, що інтерпретують стилістичні прийоми муз творця Дому – Бетті Катру, Лулу де ла Фалез і Катрін Деньов.