Спортивний бренд Puma спільно із мультиплікаційною компанією “Союзмультфільм” випустив  нову колекцію кросівок. На взутті зображені герої мультфільмів “Вінні Пух” та “Ну, постривай!”, а також їхні крилаті вислови. Як виглядає таке взуття, дивіться на BOOM PLUS TV.

На задній частині взуття з Вінні-Пухом” зображений головний герой мультфільму з повітряною кількою в руках та П’ятачок із рушницею. Взуття вироблене з чорної замші та жовтих вставок. Модель за мотивами «Ну, постривай!»  зроблена із синьої замшевої тканини з білими вставками.

post-image-76-1

«Неправильні бджоли», «Неправильний мед», «Заєць Вовк» – це крилаті фрази з мультфільмів, які додають взуттю оригінальності. Кросівки можна буде придбати вже в травні, але компанія поки анонсувала вихід лише на ринок Росії. Також невідомо чи можна буде придбати кросівки в online магазині.

c8cbe6af56f0b646d9146b1c5c961ed0

 

До 50-річчя моделі Puma Suede бренд також вирішив випустити одразу чотири інші колекції, які будуть присвячені легендам вуличної культури, моди та музики. Тож попереду очікуються колаборації з Pepsi, Swarovski, Hello Kitty, Karl Lagerfeld та Barbie.

puma-with-cartoons-3