На книгоманів Львова, Харкова, Дніпра, Краматорська та Слов’янська чекають презентації книги буковинки Валерії Чорней «Яблуко в тайстрі», що вийшла друком у Видавництві Старого Лева.
Унікальний гірський Всесвіт, описаний у книзі, відкриється перед глядачами через неповторну музику дримби, театральне читання та фотокіно.

У Львові презентація книги відбудеться, завтра, 22 листопада, у Копальні кави (пл. Ринок,10). Початок – 0 19.00. Модеруватиме зустріч Мар’яна Савка, головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева».

Чи доводилося вам чути, як художній текст сплітається з музикою дримби? Відчути гуцульську енергетику та насолодитися музикою гір ви зможете під час зустрічей з Валерією Чорней. «Книга народжувалася у моїй душі усе життя, – говорить письменниця. – Адже роман-містерія «Яблуко в тайстрі» є переосмисленням мого гуцульського етнічного коріння, сили народного мистецтва, долі країни. Роман присвячений пам’яті мого батька, який був карпатським різьбярем. Це книга про два види сердець: одне вміє глибоко бачити свою націю та, зокрема, через мистецтво перетворювати її у безсмертний, непереможний національний міф. А інше серце осліпло, ніколи не вміло витворювати своєї країни».