Колишня кохана голлівудського актора Джонні Деппа французька співачка, актриса і фотомодель Ванесса Параді готується до весілля.

Про це повідомляє НВ Style із посиланням на французьке видання VSD.

За словами журналістів, які посилаються на коментарі інсайдерів, Ванесса Параді отримала пропозицію руки і серця від французького режисера Самюеля Беншетрі. Пара зустрічається з 2016 року.

Ванесса Параді та Самюель Беншетрі

ЗМІ також повідомляють, що весілля Параді і Беншетрі заплановане на 19 липня 2018 року і відбудеться у Франції на острові Іль-де-Ре.

Нагадаємо, що з популярним актором Джонні Деппом Ванесса Параді була в стосунках близько 14 років – з 1998 по 2012 рік. У пари є двоє дітей: донька Лілі-Роуз Мелоді і син Джек Крістофер. Однак за всі ці роки до офіційного шлюбу Ванесса і Джонні так і не дійшли. Під час зйомок у картині “Ромовий щоденник” Депп познайомився з актрисою Ембер Херд і пішов із сім’ї. Шлюб Деппа і Херд тривав трохи більше року і закінчився скандальним розлученням.

Після розриву стосунків з Джонні Деппом Ванесса Параді знайшла нове кохання не одразу. Спочатку актриса зустрічалася з власником меблевої компанії Usinedeco Гі-Давидом Гарбі, а потім з музикантом Бенджаміном Біоле. І ті, й інші стосунки тривали не більш ніж кілька місяців.

У 2016 році на зйомках фільму “Собака” Параді познайомилася з режисером Самюелем Беншетрі, з яким готова піти під вінець.