У Закарпатській ОДА за підтримки Закарпатської обладміністрації та обласної ради відкрилася виставка відомої української художниці Ірини Третьяк.

Експозицію відкривав губернатор Закарпаття Геннадій Москаль. На заході були присутні чиновники високого рангу, депутати Верховної Ради України, обласні депутати, консули, заступник губернатора Закарпаття, мер Ужгорода. Прийшли підтримати колегу і закарпатські художники. Метр вітчизняного арт-ринку і офіційно визнаний найдорожчий художник України Анатолій Криволап побажав мисткині успіху.

189

Усього на виставці було представлено близько 20 полотен великого формату, написаних в авторській техніці об’ємного живопису олією, зокрема і знаменита картина «Гранат». Сама ж художниця розповіла, що готувалася до цієї виставки рік і вперше саме ці роботи показала жителям Закарпаття.

Далі в творчих планах талановитої художниці – персональна виставка у стінах Верховної Ради, яка відкриється вже зовсім скоро, і виставка в Будапешті, що відбудеться на запрошення Генерального консульства Угорщини.

194

На знак подяки за запрошення провести виставку Ірина презентувала Закарпаттю одне зі своїх полотен з символом краю – сакурою.

196

Сама ж художниця вперше постала перед публікою в новому іміджі, змінивши рудий колір волосся і червону сукню на образ фатальної брюнетки в строгому платті роботи Надії Мейхер, яке вигідно підкреслювало апетитні форми дівчини, через що вся чоловіча частина аудиторії не зводила з неї очей. До слова, в такому образі художниця виділялася і гарно доповнювала свої полотна.

192

Виставка триватиме до 25 травня. Помилуватися фігуративним живописом можуть всі охочі.193