Група крові на рукаві

 

Секс… Секс? Секс!

 

«У Радянському Союзі сексу не було, а в мене був», – так звучить головний месидж однієї реклами. А коли у вас востаннє був секс? Якісний секс?

Існує стереотип, що за радянських часів наші бабусі та дідусі не знали жодної сексуальної пози, окрім місіонерської. Попри те, якщо ви думаєте, що сексуальна революція розпочалася лише недавно, а садомазо та різні -філії з’явилися тільки тепер, то дуже помиляєтесь.

Ще в Давньому Римі всіляко заохочувалися розпуста та відвертість на ложах (і не тільки). А зараз? Ви думаєте, ми пішли далеко вперед? Яка там сексуальна революція, якщо ви червонієте, читаючи ці рядки? А може, ви ще не читали історію сімейства Борджіа?

 

Що відбувається в наш час?

Пригадуєте славнозвісну сцену із фільму «Інтерни», коли одна з  головних героїнь, Варя, намагалася вимовити слово «член». Через брак сексуальної освіти та залишки совкового виховання ми маємо проблеми в ліжку з партнером, часто симулюємо оргазм. А потім невтамована природна потреба ніжно, чи то пак грубо, переходить на наші побутові стосунки – і бац! – не помітила, як твій (твоя) пішов (-ла) геть. Чому так відбувається? Брак комунікації? Усе те ж стереотипне мислення? Внутрішні комплекси?

А може, ні те, ні інше. Може, ви просто не сумісні. Я зараз веду мову безперечно не про те, що доля поєднала вас на небесах. Може, ви просто не сумісні за групою крові?

Проштудіювала купу сторінок в Інтернеті. І ось що виявилося: для того, аби регулярно відчувати оргазм, потрібно знайти свого «однокровника», тобто людину, яка тобі ідеально пасує за всіма параметрами. Отак знайомишся на вулиці із симпатичним хлопцем, ідеш з ним на побачення, він тебе запрошує на «горнятко гарячого чаю», а ти йому: «Із задоволенням. Тільки підемо в лабораторію, дізнаємося твою групу  крові…» Ось так буде в недалекому майбутньому. Тоді ми їх точно переконаємо, що розмір не має жодного значення:) Тільки група крові.

Ось що я знайшла цікавенького.

 

Чоловік І групи крові, жінка ІІ групи крові

Ідеальні стосунки. Він активний, вона пасивна. Вона відпочиває, а він працює (жодної політики J).

 

Чоловік І групи крові, жінка ІІІ групи крові

Його величність Інтернет стверджує, що повторюється все сказане вище. Крім того, ця парочка може кохатися у всіх дозволених і недозволених місцях. У вас не так? Пишіть скарги.

 

Чоловік І групи крові, жінка ІV групи крові

Його поведінка є домінантною у цих стосунках. Якщо він терплячий, гарантоване ніжне та гармонійне інтимне життя. Якщо він напористий і егоїстичний, сексуальне життя буде переповнене сварками. А коли ви сварилися востаннє в ліжку? Ще ні, то ми йдемо до вас.

 

Чоловік ІІ групи крові, жінка І групи крові

Ця парочка повинна просто-таки жити в ліжку. Їм так добре там, що залишатись без партнера зовсім не хочеться. Щоправда, для них важливі цьомки-бомки. Причому для обох.

 

Чоловік і жінка ІІ групи крові

Із усіх можливих комбінацій ця найбільш сприятлива для жінки з ІІ групою крові. Саме з цим партнером вона відірветься наповну, а він зрозуміє її навіть без слів.

 

Чоловік ІІ групи крові, жінка ІІІ групи крові

Вони більше говорять про секс, аніж кохаються насправді. Такі собі мазохісти… які відчувають оргазм від слів більше, ніж від дотиків.

 

Чоловік ІІ групи крові, жінка ІV групи крові

Кажуть, що це найневдаліше поєднання. У такому шлюбі жінка стає фригідною, а чоловік – імпотентом. Майже. Якщо у вас все гаразд – подзвоніть мені J

 

Чоловік ІІІ групи крові, жінка І групи крові

Експериментатори, які роблять це і на даху, і зі стриптизеркою, і на коні, і на сіні, і вдвох, і в трьох, і всімох… Для них «Камасутра» – настільна книга.

 

Факт: У «Камасутрі» лише 30 відсотків про секс, усе решта – про духовний розвиток.

 

Чоловік ІІІ групи крові, жінка ІІ групи крові

Їм подобається нетрадиційний секс. У цій парі обоє партнерів активні, що дарує їм особливу гаму відчуттів.

 

Чоловік і жінка ІІІ групи крові

Як правило, такі люди краще в кіно сходять, аніж сексом займатимуться. Зайвий раз не «напрягаються», а лише так, між іншим, для здоров’я.

 

Чоловік ІІІ групи крові, жінка ІV групи крові

Ви Аллу Пугачову з Галкіним бачили? Це ніби про них. Або ж ні, згадайте Демі Мур та Ештона Катчера. Тут панує розбещеність та вседозволеність та й партнер, як правило, молодший.

 

Чоловік ІV групи крові, жінка І групи крові

Секс об’єднує їх. Вони можуть сваритися через побутові речі. А надто – вони можуть навіть не симпатизувати один одному, але секс тримає їх разом на цьому світі.

 

Чоловік ІV групи крові, жінка ІІ групи крові

Для нього важливо багато сексу, а для неї – якісного. Якщо знайти спільну серединку, можна порозумітися.

 

Чоловік ІV групи крові, жінка ІІІ групи крові

Повага найперше. А секс щонеділі цілком влаштовує обох партнерів. Може, нічого змінювати не потрібно.

 

Чоловік і жінка ІV групи крові

Бачили коли-небудь геть некрасиву жінку і такого собі а-ля Джорджа Клуні? Або Шрека і Принцесу? Якщо в обох ІV група крові, то ця пара живе у цілковитій гармонії, незважаючи на зовнішній осуд.

 

Ось така ситуація із групами крові та їхніми носіями. Спробуйте перевірити на собі, чи все збігається.

А взагалі-то, я затята волюнтаристка і щиро переконана, що кожен має те, у що вірить. Усе сказане вище не є аксіомою, а лише ще однією теорією, яку зараз активно досліджують.

Учені зробили висновок, що чим вищий ступінь інтелекту в людини, тим краще з нею займатися сексом. Подумайте, може, отой професор і є ваш ідеальний коханець?

Як на мене, головне – не боятися експериментувати. Шукати зручні слова, пози, партнерів зрештою, і тоді ви не будете шукати у тлумачному словнику пояснення, що таке «оргазм», а знатимете це напевно.

Ой, мало не забула. Хотіла написати цю статтю у стилі медичної доповіді, а не лікбезу (як це у мене вийшло). Поспілкувалася на цю тему з відомим у Львові сексопатологом Тарасом Жиравецьким. І ось що він сказав: «Жодного значення не має група крові. Просто є люди – дипломати, які можуть домовитися про все, навіть про те, як поводитися в ліжку, аби обом партнерам було добре».

Сексуального вам життя!

 

Ваша Ольга Березюк

 

Факт: Майже 40% американських мільйонерів мають третю групу крові.