Упродовж 24-27 листопада у приміщенні відпочинкової бази “Озерний край” у м. Пустомити проводитимуть спеціалізований тренінг навчальної програми “Молодіжний працівник” на тему проектного менеджменту.

Про це повідомили в департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Учасниками заходу стануть представники Львівської, Івано-Франківської, Миколаївської, Донецької, Луганської, Чернігівської, Черкаської, Вінницької, Кіровоградської, Волинської, Запорізької, Харківської, Закарпатської, Запорізької, Житомирської області та м. Київ, які пройшли базовий тренінг та отримали сертифікат встановленого зразка.

За словами в.о. директора департаменту Марії Вагіли, під час тренінгу учасники ознайомляться з інструментами контролю виконання проекту, способами подолання складних ситуацій, методами пошуку партнерів і освоять основні форми співпраці та ефективною роботою із ЗМІ. Також в ході навчальних сесій учасники зможуть обмінятися власним досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.

Окрім того, після завершення курсу учасники отримають сертифікат про проходження спеціалізованого тренінгу другого навчального рівня Програми “Молодіжний працівник”.

До слова, навчання для молоді організовує Міністерство молоді та спорту України спільно з Департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Програмою розвитку ООН та державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Нагадуємо, що реєстрація учасників, яка відбувалась на сайті “Молодіжний працівник” завершилася 14 листопада.