На світовому ринку, мабуть, рваних джинсів було недостатньо і бренд Carmar Denim вирішив продемонструвати свій погляд на те, якими мають бути модні джинси. Річ продається за 168 доларів, незважаючи на мінімальну кількість тканини, витрачену на її виготовлення.

Пам’ятайте, коли джинси були просто джинсами? Потім прийшов час вузьких моделей, за якими пішли високі талії, бойфренди, всілякі вирізи. Тепер все змінюється і в гардеробі, крім класичної пари обов’язково повинні бути рвані джинси.

Проте, як повідомляє Business Insider останній скандал трапився після надходження в продаж джинсів бренду Carmar Denim, чиї екстремальні вирізи так мало залишають простору для уяви, що відчуваєш себе, як на уроці анатомії.

5ae892c77708e976f86240bd-960-1520

Джинси вирізані майже у всіх частинах, залишаючи лише кілька смужок, які не закривають навіть те, що добре б закрити. У лукбуці модель позує в брюках, одягнутих на купальник, мабуть, саме частиною пляжного гардероба вони і є.

Іронія, звісно, в тому, що, незвжаючи на те, що в джинсах використано всього 20 грамів тканини, вони досить дорогі і ризикованим покупцям пропонується викласти 168 доларів (122) за пару.

Реакція в соцмережах не змусила себе чекати.

«Будь ласка, хто-небудь скаже мені, що це жарт, і немає людей, які досить дурні, щоб заплатити за це 168 доларів».

«Це схоже на те, що у них скінчилися ідеї», – додав ще один: «Привіт, хлопці, давайте придумаємо якісь ідеї для нової моди!» «Я знаю! Можна зробити штани, які виглядають як упряж». Це найдурніша річ, яку я коли-небудь бачив.

Одне можна сказати напевно, якщо ви вирішите вдягнути ці джинси, ретельно вибирайте нижню білизну.

Джерело