Цьогорічний паризький тиждень моди відзначився великою кількістю образів з акцентом на яскраві губи, неонові стрілки та “макіяжем без макіяжу”.

Помади різноманітних яскравих відтінків підкреслила команда стилістів Maison Margiela: блакитними та синіми помадами можна підкреслювати не лише образ на подіумі, але й додати барв у повсякденному житті.

Untitled design-4

Неонові лайнери в тон сонцезахисних окулярів – це тренд, що повернувся з 1960-х років та набирає зараз все більшої популярності.

Untitled design-4

Гладко зачесане волосся або заплетене волосся в тугі коси – це нові тренди наступного сезону, які на своєму показі продемонстрував Alexander McQueen. Також цікавим рішенням було причесане волосся, яке стилісти Thom Browne залили золотою фарбою. Моделі з такою зачіскою нагадували античні скульптури.

3

“Макіяж без макіяжу”  в останні роки набирає все більшої популярності. Цього разу його можна було побачити на показах Valentino, Givenchy, Balmain та Saint Laurent. Такий макіяж – це чудовий  повсякденний варіант, який підкреслить вашу красу та будь-який образ.

Untitled design-5