Дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон має намір народжувати третю дитину не в лікарні, як це було з принцом Джорджем і принцесою Шарлоттою, а вдома – в Кенсингтонському палаці.

Кейт Міддлтон хоче народжувати третю дитину вдома з тієї причини, що в лікарні її підстерігатимуть журналісти, і вона не зможе спокійно відійти після пологів. Крім того, якщо герцогиня Кембриджська народить у стінах палацу, старші діти зможуть відвідати братика або сестру одразу ж після народження, пише nv.ua.

Кейт Міддлтон замислювалася про домашні пологи ще під час другої вагітності, але тоді їй це заборонили лікарі. Схоже, що цього разу Кетрін все ж досягне свого.

Зараз Кейт Міддлтон не відвідує жодних офіційних заходів, оскільки страждає від сильного токсикозу. Кейт навіть пропустила похід принца Джорджа в перший клас. Принц Вільям супроводжував сина в школу сам.

Варто зазначити, що до певного моменту домашні пологи були традицією в королівській родині. Сини Єлизавети II з’явилися на світ в Букінгемському палаці. Принцеса Анна і принцеса Діана народжували вже в лікарні