На профілактичний огляд до лікаря-офтальмолога варто приходити мінімум раз на рік. А тепер чесно: хто дотримується цієї рекомендації? На жаль, меншість. Більшість звертається до лікарів тоді, коли вже весь дрібний текст пливе перед очима або ж очі червоні та запалені. Виною цьому часто є «синдром білого халата», тобто страх візиту до лікаря.

«Пильнуй свій зір – бережи здоров’я»

Змінити негативні емоції на позитивні, створивши гостинну та дружню атмосферу, яка б не асоціювалася з лікарнею, – такий принцип у Клініки зору. Успішно його дотримуються тут уже другий рік. Цьому сприяє і доброзичлива поведінка персоналу, і привітний дизайн інтер’єру. До речі, тут зовсім немає білих халатів – у медсестер і лікарів є форми, розроблені дизайнером. А наприкінці відвідин клініки вас потішать веселим аналогом лікарської печатки – зі смайлом і написом «Пильнуй свій зір – бережи здоров’я».

За зором своїх клієнтів тут добре пильнують завдяки професіоналізму лікарів і найсучаснішому обладнанню.

Клініка зору – сімейна справа, якою займаються мати і донька – Леся Борисівна та Софія Павліви. Наша розмова минула в такому ж доброзичливому тоні, як і кожна консультація в цій клініці.

Клініка зору поєднує в собі як роботу з діагностикою і лікуванням, так і з оптикою. Тут професійно підбирають окуляри на будь-який смак. Зокрема, Леся Борисівна і Софія розповіли нам про дуже зручну та сучасну альтернативу відразу декільком окулярам.

46

 

Прогресивні окуляри

Одні окуляри на всі випадки життя. Раніше здавалося, що це неможливо. А потім винайшли мультифокальні (прогресивні) окуляри. Використовуючи їх, ви більше не будете постійно змінювати різні пари окулярів.

Із прогресивними окулярами ви, для прикладу, зможете впізнати свого колегу, який стоїть на іншому кінці коридору, поглянути в очі своїх партнерів під час зустрічі і прочитати проект договору. Це все, не змінюючи окуляри, в яких зручно всюди: і за кермом, і на роботі, і на відпочинку.

Як це працює? Лінзи прогресивних окулярів розділені на три зони, які призначені для різних відстаней: поблизу, на середній дистанції та вдалечінь.

Хтось каже, що до прогресивних окулярів складно звикнути? Це лише міф. І його успішно спростовують у Клініці зору на прикладі задоволених власників прогресивних окулярів.

«Усе буде гаразд, якщо правильно підійти до підбору прогресивних окулярів. Спочатку ми перевіряємо зір, далі заміряємо і визначаємо відповідну силу окулярів і, звичайно ж, підбираємо правильну оправу, яка буде враховувати всі особливості обличчя клієнта», – зазначає Леся Борисівна, яка вже декілька місяців користується прогресивними окулярами, відклавши решту окулярів у шухляду.

47

 

Комплексний підхід

Клініка зору – це повний спектр послуг. Тут практикують комплексний підхід до усунення проблем зору. Окрім огляду офтальмолога, також за потреби можливі консультації суміжних лікарів: кардіолога, ендокринолога, ревматолога, невролога і алерголога-імунолога. Задля зручності клієнта – усе на одному місці. В тому числі забір аналізів і ЕКГ.

А якщо треба, то відразу й індивідуальний підбір окулярів та контактних лінз.

Клініка зору – це також сучасна комп’ютерна діагностика, УЗД ока й оптична когерентна томографія (ОКТ), що є об’єктивним і високоточним безконтактним методом обстеження різних структур ока.

Крім того, тут займаються естетикою обличчя, зокрема блефаропластикою.

48

 

Кабінет гігієни зору

Зараз дуже поширений «синдром сухого ока», спричинений постійною роботою з комп’ютером та іншими ґаджетами. Мало кліпаємо, а від цього очі пересушуються і втомлюються. Для вирішення цієї проблеми в Клініці зору проводять унікальні та дуже приємні процедури для гігієни очей. Усе автоматизовано – за процес відповідають спеціальні окуляри, які клієнти вдягають під час процедур. Наприкінці робочого дня це буде якраз дуже доречно.

«Кабінет гігієни зору – ще одна наша особливість. Ні у Львові, ні практично по всій Україні такого більше немає», – наголошує Леся Борисівна.

«Змучені та червоні очі – це однозначно до нас», – додає Софія.

Невагомі окуляри

У Клініці зору можна підібрати будь-які окуляри із різноманіття найвідоміших брендів: Fendi, Prada, Vogue, Emporio Armani, Versace, Miu Miu тощо.

Більше того, Клініка зору є ексклюзивним представником австрійського бренду «Silhouette». Ці окуляри-«силуети» буквально невагомі – вага їхньої оправи від 1,8 грама.

«Кожну деталь цих окулярів у нас можна замовити окремо. Оправа-конструктор підкреслить вашу індивідуальність. Ви зможете виготовити таку оправу, якої більше ні в кого не буде. Без сумніву, успішні люди обирають «силуети», – підсумовує Софія Павлів.

Відгуки клієнтів Клініки зору

Оксана Караванська, відома українська дизайнерка:

51

– Клініка зору – дуже необхідна річ у моєму житті. Я ношу окуляри понад двадцять років, і це вже невід’ємна частина мого іміджу.

Але ж, як справжня жінка, я постійно міняю оправи, а придбавши нову, хочу надягти її негайно. І тут починається: «Є терміни доставки», «не менше чотирьох тижнів», «ваші складні астигматичні лінзи»… Однак тільки не в цій клініці! Не знаю, як вони це роблять, але я завжди отримую свої окуляри саме тоді, коли вони мені ну ду-у-же потрібні!

Дякую, Лесю Борисівно, що ви відкрили свою клініку поруч із моєю роботою – у мене тепер буде ще більше нових окулярів, тому що саме у вас мені нарешті зробили правильний рецепт на лінзи і тепер мої очі втомлюються значно менше.

 

Леся Білик, головний лікар клініки «Персона-Люкс»:

49

– Клініка зору – це насамперед професійний підхід до кожного клієнта, до кожного моменту в роботі. Тут працюють найкращі професіонали своєї справи, до яких я всім раджу звертатися, адже тут завжди підкажуть і допоможуть.

 

Андріан Онутчак, лікар-отоларинголог, Медичний центр доктора Онутчака:

50

– У Клініці зору я придбав свої перші окуляри. Особливість була в тому, що вони мали підійти мені для роботи в операційній. Підібрані фахівцями окуляри тепер приносять мені суцільне задоволення в роботі.

Клініка зору – це максимально індивідуальний підхід до клієнта. Вас тут вислухають, обстежать на сучасному обладнанні і підберуть найкращі окуляри – професійно та відповідально.

Клініка зору
Звертайтесь за адресою: м. Львів, вул. Мечнікова 19
з 10.00 до 19.00 год.
+38 098 883 38 80
+38 063 931 70 13
e-mail: tviy_zir19@meta.ua
facebook.com/eyehygiene
Instagram: eyeclinic_lviv