З нагоди запуску нових skincare-продуктів в колекції бренду MDNA, що належить Мадонні та японській компанії MTG, співачка зустрілася із Кім Кардаш’ян та обмінялася з нею б’юті секретами та лайфхаками з догляду за собою.

Мадонна розповіла, що завжди спить на животі та через це прокидається з набряками під очима, саме тому вона створила спеціальні патчі для очей із сироваткою, які знімають такі набряки. Кожен свій ранок співачка розпочинає зі склянки води з лимоном та кофеїну. Також вона зазначила, що найкраща б’юті порада, яку вона коли-небудь отримувала – це триматися якомога далі від сонця та зволожувати шкіру.
У Кім ранок проходить інакше: вона встає о 5 ранку, щоб позайматися спортом, адже після цього вона має відвезти дітей до школи. “Я постійно зволожую шкіру та обожнюю аромат троянд, тому біля ліжка я завжди тримаю спрей із трояндової води, який фанатично розпорошую, навіть в машині”, – каже зірка.

900-madonna-kim-kardashyan

У зірок також запитали, які продукти в своїх лінійках вони вважають найкращими. “Must have MDNA – це сироватка, спрей з рожевою водою та маска під очі, без яких я не починаю свій день”, – зазначила Мадонна. Відповідь Кім була цілком очевидною, адже всі знають про її любов до контурінгу. Вона вказала на кремову палетку, пудру та консилер.

07032018-madonna-02