Австралійська красуня Марго Роббі, яка цього року була номінована на «Оскар» за роль у фільмі «Тоня проти всіх» у категорії «Краща актриса», стала новим обличчям бренду Chanel.

Після оголошення цієї новини стало зрозуміло, що Марго непросто з’явилася на церемонії вручення головної кінопремії в наряді цього французького бренду, який Карл Лагерфельд розробив спеціально для неї.

Уперше Марго Роббі з’явилася у сукні Chanel торік у листопаді на прес-конференції, приуроченій виходу фільму «Тоня проти всіх». За нею послідувала низка гучних кінопремій-попередників церемонії «Оскар»: всюди красуня-блондинка сяяла в творіннях французького бренду. Однак справжньою кульмінацією став тріумфальний вихід 27-річної актриси 4 березня на червоній доріжку премії «Оскар» в ексклюзивному вбранні, створеному для неї Карлом Лагерфельдом і переправленому з Парижа в Лос-Анджелес рівно за три дні до початку церемонії.

Відразу після церемонії на своєму Youtube-каналі Chanel поділився відео про те, як актриса готувалася до цього важливого виходу.