Масштабним проектом “Дякую тобі, Квітко” відзначать 65-річчя з дня народження Квітки Цісик.

Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Ініціатором проекту є українська співачка Оксана Муха. У квітні-травні вона дасть у містах Західної України близько двох десятків концертів «KVITKA: Два кольори». Концерти у Львові відбудуться 28 та 30 квітня.

“Для мене цей проект – це можливість максимально людям нагадати про Квітку, хто не чув її, запропонувати послухати. 20 років її вже немає, але з кожним новим слухачем Квітка наче оживає, її пісня допомагає людям”, – зазначила Оксана Муха.

Як зазначила директор департаменту з питань культури, національностей  та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало проект спрямований популяризувати виданих діячів української культури.

“Проект буде відбуватись не лише на Львівщині, він охопить три області України і це дуже важливо, бо його побачить якомога більше людей. Місія культури у час, коли на сході ми захищаємо територіальну цілісність країни, популяризувати визначні постаті діячі, які творять і творили українську історію”, – зазначила  Мирослава Туркало.

За словами Марти Качмар із родини Квітки Цісик, творчість Цісик є культурним фронтом для перемоги.

“Попри усі негаразди, які у нас є, ми повинні сміятись, крізь сльози співати пісні, бо вони тримають нас.  Якщо ми будемо разом, то переможемо на усіх фронтах, а цей культурний фронт є дуже важливим”, – розповіла Марта Качмар.