Всім відомо, що мода не стоїть на місці і стрімко змінюється від сезону до сезону. Візажисти все частіше роблять акцент на яскравих, насичених відтінках, які допомагають підкреслити риси обличчя або ж провести сміливіші експерименти.

 

67

Модний макіяж 2018 представлений різноманітною кольоровою гамою: темно-бордовий, колір молодого вина, помаранчевий, зелений, бежевий і шоколадний – це найпопулярніші відтінки, які будуть у палітрах декоративної косметики. У новому осінньому сезоні актуальними будуть також натуральні відтінки.

69

 

Нюдовий макіяж осінь-2018

Для його створення вибирають пудрово-коричневі або рожеві відтінки, які нагадують колір ваших губ або повік. У цьому вам допоможе палетка матових нюдових тіней Lingerie. А якщо до денного «легкого» нюдового макіяжу в кінці дня додати кілька яскравих штрихів – ваш образ відразу стане вечірнім.

73

 

Свіжий рум’янець

З рожевими рум’янами ваше обличчя набуває свіжого і здорового вигляду. Якщо часу на прогулянки лісом у вас нема, беріть на озброєння цей природний образ: фарфоровий тон і рожевий колір рум’ян. На допомогу вам прийдуть матові або шимерні рум’яна Nyx High Definition Blush чи кремові рум’янка в стіку Nyx Bright Idea Stick.

70

 

Помада не повинна повністю замальовувати натуральний колір губ, а призначена надати їм певного відтінку. Для створення такого ефекту підійде новинка від Nyx – серія нюдових блисків для губ Lingerie.

71

 

Загадковий образ як і раніше живий!Також трендом цього сезону є класична червона помада. Доповнивши її блиском, матовістю або технікою омбре, ви виглядатимете ще ефектніше. Уникайте агресивного контуру очей, вибирайте спокійні тіні і експериментуйте з червоною помадою!

72

Недбалі «смокі»

Але хто любить «темні» очі, то цього сезону й вони модні. Правда, смокі айс повинен бути таким «недбалим», без чітких меж і вільним у розтушовці. Всі звикли, що смокі айс тільки для вечора, але тепер і вдень такий макіяж буде цілком доречний – такий собі нюдовий «смокі».

68

 

Новинка Nyx – палетка тіней Away We Glow, яка поєднує в собі шикарні відтінки як матових, так і шимерних тіней!

74