Американський чоловічий глянець Maxim назвав найсексуальнішу жінку 2018 року.

Щорічний рейтинг 100 найсексуальніших жінок року Maxim Hot 100 очолила американська модель і актриса Кейт Аптон. 26-річна зірка прикрасила обкладинку спеціального номера видання, присвяченого найбільш сексуальним представницям шоу-бізнесу, а також знялася у відвертій фотосесії, зйомки якої проходили в Ізраїлі, в пустелі Негев, пише НВStyle.

9233_main

Коментуючи рейтинг, редакція чоловічого глянцю порівняла Аптон з Мерилін Монро, назвавши її сучасною версією легендарного секс-символу 50-х.

«Як і її точна копія Мерилін Монро, 26-річна Аптон – сексуальна блондинка з розкішними пишними формами і чарівною усмішкою», – зазначили у виданні.

У свою чергу, Аптон нескромно зізналася, що звання найсексуальнішої жінки роки вона отримала заслужено:

«Я дійсно старанно і важко працюю над собою. Над тим, щоб почуватися добре, займатися спортом, бути сильною. Для мене перше місце в рейтингу Hot 100 – маленька нагорода за всю мою важку роботу», – каже вона.

Нагадаємо, минулого року найсексуальнішою жінкою року за версією Maxim була визнана модель і дочка актора Стівена Болдуіна, Хейлі Болдуін, а в 2016 році це звання редакція чоловічого глянцю присудила супермоделі Стеллі Максвелл.