У Лос-Анджелесі завершилася церемонія вручення премії “Оскар-2018” і відшуміли зіркові вечірки. Але ще довго глянцеві видання будуть обговорювати зіркові образи знаменитостей. А ми покажемо знаменитостей, які вирішили розділити трепетний момент зі своєю другою половинкою.

Отже, найкрасивіші зіркові пари «Оскара-2018».

Армі Хаммер, номінований на «Оскар» як «Кращий актор другого плану» за роль у фільмі «Називай мене своїм ім’ям», сфотографувався з красунею-дружиною.

На церемонію Армі вдягнув бордовий вельветовий костюм і білу сорочку, доповнену метеликом, а Елізабет – елегантну сукню на одне плече, що підкреслює фігуру.

Армі Хаммер та Елізабет Чамберс

Армі Хаммер та Елізабет Чамберс

 

Одна з найочікуваніших пар на всіх кінопреміях – Меттью Макконахі і Каміла Альвес – були бездоганні. Дружина оскароносного актора для церемонії обрала пишну білу сукню, доповнивши її кольє з рубінами, які, до речі, гармоніювали з червоним метеликом Меттью. Він з’явився на червоній доріжці в темно-сірих штанах, білій сорочці та вельветовому чорному піджаку.

Меттью Макконахі і Каміла Альвес

Меттью Макконахі і Каміла Альвес

 

Цього року Меріл Стріп була номінована на заповітну статуетку в 21-й раз. Відзначити цю дату з нею прийшов чоловік Дон Гаммер, який незмінно супроводжує дружину на всіх червоних доріжках. Легендарна актриса вибрала лаконічне червону сукню з декольте, а її супутник – у класичний чорний костюм.

Меріл Стріп і Дон Гаммер

Меріл Стріп і Дон Гаммер

Чудо-жінка Галь Гадот сяяла в сукні  Givenchy у стилі 20-х зі сміливим декольте і танула в обіймах свого чоловіка Яна Версана, ідеальний чорний костюм якого доповнював яскравий образ дружини.

Галь Гадот і Ярон Версан

Галь Гадот і Ярон Версан

 

23-річний Ансель Елгорт, який блискуче зіграв у фільмі «Малюк на драйві», прийшов на «Оскар» зі своєю дівчиною, російською балериною Віолетою Комишан. Дівчина віддала перевагу відвертій чорній сукні, що підкреслювала фігуру, а Ансель – сірим штанам, класичній білій сорочці з метеликом і оксамитовому зеленому піджаку.

Ансель Елгорт і Віолета Комишан

Ансель Елгорт і Віолета Комишан