11–12 жовтня у Львові, на площі Ринок, відбудеться благодійний захід «Народна барахолка – 2014». Усі зібрані кошти організатори передадуть тим, хто постраждав під час антитерористичної операції на сході України.

Усім охочим придбати ексклюзивний крам представлять: одяг від знаних дизайнерів та модних бутиків, картини відомих художників, речі зірок шоу-бізнесу тощо, повідомляють організатори.

Так, свої дизайнерські роботи на «Народну барахолку» віддали, зокрема, Оксана Караванська, Наталя Каменська та Олеся Кононова, Марта Ваххольц, Марія та Руслан Костельні, Роксолана Богуцька, Міла Квітка, Джаміля.

Долучився також магазин «Чезаре», надавши блокноти ручної роботи. З художників благодійну акцію підтримали Олена Онуфрів, Іванка та Олександр Войтовичі, Володимир Сидоренко.

Серед артистів, які пожертвували на добру справу свої речі, – Павло Табаков, Наталка Карпа, письменниця Ірена Карпа. Аксесуари для дому презентували бутик «Елітних інтер’єрів», інтер’єр-бутик «A-partmentdesign», декор-студія «Коралі». Свої лоти нададуть також готель «Міротель», комплекс «Цитадель Інн».

Втім, як йдеться в повідомленні, щодня до «Народної барахолки» долучаються нові учасники.

«Не було жодної людини, яка б мені відмовила, – зазначила організатор «Народної Барахолки», головний редактор журналу «BOOM plus TV» Емілія Худа. – А все тому, що зараз, мабуть, немає людини, яка б залишалася осторонь подій, що відбуваються в нашій країні… Зі сходу повертаються поранені солдати. Саме для того, щоб допомогти їм, ми і влаштовуємо цей благодійний захід».

Відтак вона висловила сподівання, що львів’яни та гості міста долучаться до такої ініціативи.