DSC_4673

Ольга не може не подобатись! Вона завжди позитивна, усміхнена та задоволена життям! Глянувши на неї, розумієш, що людина має гарний смак, багато подорожує і радіє життю, а також вміє радіти за інших! Щасливу людину видно здалеку!

1.Що таке «справжня жінка» і якими якостями вона повинна володіти?
Бути справжньою жінкою означає встигати все! Доглянути за дітьми, чоловіком, бути успішною і при цьому виглядати, ніби щойно із салону краси. Це посильно лише жінці.

2.Якими принципами керуєтесь у спілкуванні з колегами, партнерами?
Жодних принципів нема. Важливо бути чесним з людьми і собою. Я абсолютно не конфліктна. Тому всі суперечки вирішую мирним шляхом. Так легше жити.

3.Чи притаманні Вам маленькі жіночі слабкості?
Слабкості є – люблю гарне дороге взуття і дешеві футболки з різними слоганами. А ще морепродукти, особливо устриці…
DSC_4641
4.Звідки черпаєте силу, енергію, натхнення?
Мені дуже пощастило з чоловіком, він мене повністю підтримує і допомагає. Крім того, мене оточують успішні друзі, спілкування з ними завжди надихає на щось нове.

5.Про що Ви мрієте?
Мрію, щоб батьки жили вічно. А так, у мене все є. Я щаслива людина.

6.Якому виду відпочинку віддаєте перевагу?
Люблю ходити з друзями в ресторан на вечерю, в кіно. А в неділю обов’язково зустрічаємося на обід у батьків.

7.Ви самокритичні? Які маєте недоліки?
Я часом буваю дуже неорганізована. Можу витратити купу часу на якісь дрібниці, хоча щось дійсно важливе відкладаю на останній момент. Це щодо недоліків.

8.Як реагуєте на критику?
Критику не люблю. Я за знаком гороскопу Лев. Мене дратує, якщо хтось мене повчає.

9.Яку книгу нещодавно прочитали?
«Історії про життя, смерть і нейрохірургію» Генрі Марша. Книжку мені дала почитати сестра. Сама б я таку, напевно, не купила, але вона виявилась дуже цікава, неочікувана.

10.До речі…
Ви не запитали нічого про подорожі і про улюблені місця. Найтепліші спогади викликає південь Франції, дуже хочу туди повернутися знову. І озеро Лугано у Швейцарії просто неймовірне восени… туман, гори… такого краєвиду більше не бачила ніде. Всім рекомендую, не пошкодуєте.