Упевнену в собі жінку видно за кілометр. Не секрет, що для багатьох жінок почуватися комфортно і пишатися власним тілом й означає бути впевненою у собі. Знаємо багатьох дівчат, життя яких змінилось на краще після певних змін у зовнішності. Сьогодні про таку популярну операцію, як збільшення бюсту, говоримо із пластичним хірургом першої категорії Ігорем Поною.

Boom plus TV: Пане Ігорю, які є методи збільшення грудей?

Ігор Пона:   Сьогодні є дуже багато різних методів збільшення грудей для досягнення бажаного та очікуваного результату. Досить часто до мене звертаються пацієнтки з проханням збільшити груди, щоб вони виглядали, як у німецькому/австрійському національному костюмі (Dirndl). Показовим є популярне свято пива в Мюнхені, так званий Oktoberfest, де майже всі дівчата приходять у цих національних костюмах. Технічно сам костюм має фіксуючий топ, що візуально надає грудям відповідних форм. Для досягнення такого вигляду в повсякденному житті є дуже багато методів. Для кожної жінки застосовується індивідуальний підхід відповідно до її конституції.

38

 

Є кілька варіантів розміщення імплантатів у грудях. Наприклад, частково або повністю під м’язами, під фасціями м’язів або під молочними залозами. Якщо метою збільшення грудей є підтяжка, тоді імплантати розміщують через отвори, які використовуються для підтяжки. Якщо ж підтяжка не потрібна, тоді імплантати можна розміщувати через підгрудні складки, через ореоли навколо сосків, під пахвами, під пахвами ендоскопічним методом.

Boom: Останнім часом часто чуємо про ендоскопічний метод. Поясніть, будь ласка, в чому він полягає.

І. П.: Щороку тисячі жінок збільшують груди. Передусім через візуальну красу. Для багатьох жінок навіть найменші шрами на грудях – дуже важливе питання. Ендоскопічне збільшення грудей – це інноваційний метод, який дає можливість позбутися будь-яких шрамів на грудях. У результаті цієї операції шрами будуть не на грудях, а під пахвами. Цей метод раніше рідко застосовували, бо було доволі складно чітко розмістити імплантати в грудях. Сьогодні знайшли вирішення цієї проблеми. Через мінімальний проріз під пахвою вводиться ендоскоп, в кінці якого встановлена міні-камера. За допомогою камери можна чітко побачити, де саме розмістити імплантат.

 

39

 

Boom: Як імплантат розміщується через отвір під пахвою, адже це доволі великий предмет?

І. П.: Сучасні імплантати дуже еластичні та гнучкі. Саме це дає можливість за допомогою конусоподібного аплікатора ввести імплантат без жодного дотику до тканин організму. Цим ліквідовуються будь-які можливості інфікування та контрактури імплантату. І це насправді дуже важливо.

Boom: А які ще переваги має цей вид операції?

І. П.: У принципі, збільшення грудей – це рутинний вид операції, який відбувається згідно з протоколом, хоча слід все-таки зазначити, що це оперативне втручання і воно може давати ускладнення.

Переваги такої операції очевидні:

  • шрами під пахвами значно швидше і безболісно загоюються, оскільки вони не знаходяться під тиском імплантатів (навіть при великому розмірі);
  • багато пацієнток стверджують, що в них немає жодних післяопераційних болів у м’язах, які зазвичай виникають при розтягуванні м’язів під час збільшення грудей класичним методом;
  • процес загоєння триває від 7 до 10 днів, відтак можна повертатися до звиклих буденних справ (в індивідуальних випадках навіть до спорту); кінцеве загоєння триває від 6 до 8 місяців.

Багато хто питає, як правильно підібрати імплантат, мовляв: «А я колись читала, що імплантати тріскають, з них виливаються життєво небезпечні речовини…» тощо. На сьогодні створено такі імплантати, які є дуже еластичними та стійкими. Я довіряю імплантатам фірм «Motiva» та «Mentor». Силіконова речовина не може з них вилитися.

40

Незалежно від того, на який вид операції ви наважитесь, ви повинні завжди вимагати сертифікат якості для імплантатів, які ви придбали. Ендоскопічне збільшення грудей підходить майже всім пацієнткам. Щоправда, якщо є чітко виражена асиметрія грудей, обвислі груди, розташування сосків на різній відстані – то цей метод втручання не застосовується.

 

Факти
Класичне збільшення грудей Ендоскопічне збільшення грудей
Час операції 1 година
Анестезія загальний наркоз
Вихід на роботу через 7-10 днів після операції

(в індивідуальних випадках – наступного дня)

Виписка з лікарні можлива в той самий день
Після операції 4-6 тижнів носити спеціальний стягуючий бюстгальтер
Спорт через 6-8 тижнів після операції
Шрами на грудях

(різними методами – відповідне розташування)

під пахвами
Ціна від 5.500 € від 6.500 €