Працівники Львівської міської ради скерували одноденну зарплату Реабілітаційному центру «Джерело».

Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.

Цьогоріч 27 листопада акція #ЩедрийВівторок вперше відбувається і в нашій країні. Взяти участь у #ЩедромуВівторку може кожен охочий: представники бізнесу та благодійних організацій, магазини і кафе, школи та університети. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ. Львівська міська рада також долучилась до акції і більшість працівників одноденну зарплату скерували на Реабілітаційний центр «Джерело».

 

Нагадаємо, загалом в мерії і структурних підрозділах 1700 працівників. До прикладу, департамент «Адміністрація міського голови» загалом перерахує більше 29 тисяч гривень.

До слова, у США протягом останніх шести років мери Чикаго, Філадельфії, Лос-Анджелеса, Нью-Йорка та багатьох інших міст і містечок офіційно схвалили #GivingTuesday. Білий дім також підтримав #GivingTuesday разом із міжнародними лідерами на всіх рівнях уряду.