Одним із найпопулярніших напрямків бізнесу сьогодні є б’юті-сфера, яка стрімко розвивається. Про деталі та специфіку ведення такого бізнесу розмовляємо з власницею Celebrity beauty club Надією Копистинською.

2

 

 

BOOM plus TV: Надіє, скільки років Ви працюєте у б’юті-бізнесі?

Надія Копистинська: Розпочинала я ще 2005 року асистенткою в салоні краси «Лаванда Ледіс» під пильним керівництвом Ірини Богданівни Кузів. Не перестаю дякувати цьому місцю і пані Ірині за знання та досвід, якого я набула за ці сім років. Це був старт і натхнення на всі мої подальші звершення. Також було багато різних семінарів, курсів, наприклад І. Хоніна. Пройшла школу Dessange в Києві. А 2016 року наважилась розпочати власну справу – відкрила Celebrity beauty club.

 

BOOM: Чому саме бюті сфера?

 

Н.К.: Це була дитяча мрія. Мені з дитинства подобались гарні та доглянуті жінки, особливо з шикарними косами. Я робила зачіски бабусі (сміється). Гортаючи журнали, завжди звертала увагу на гарне волосся зірок. А коли стала старшою, зіткнулась з проблемою – ніхто не міг зробити мені таку зачіску, як я хотіла. Насправді це проблема, з якою багато хто стикається і зараз. Майстрів багато, а от тих, які зроблять так, як хоче клієнт, – мало.

 

BOOM: Як змінилась сфера краси за цей час?

 

Н.К.: Ця галузь надзвичайно швидко прогресує. Вдосконалюються техніки, фарби, а технології стають більш природними. Натуральність – головний меседж. Навіть сама професія перукаря, колориста, стиліста стала дуже популярною. Тепер дівчата можуть займатись улюбленою справою та втілювати в життя свою дитячу мрію.

 

_

 

BOOM: Як вдається слідкувати за новинками і бути в курсі трендів?

 

Н.К.: Сьогодні це стає дедалі важче, бо все дуже швидко змінюється. Але ми стараємось бути в тренді і слідкуємо за всім в інтернеті, спеціалізованій пресі, обов’язково відвідуємо семінари та навчальні практики. У ХХІ столітті неможливо без комунікації, тому ми багато спілкуємось із колегами та друзями, дотичними до цієї сфери, які із задоволенням діляться своїм досвідом.

 

BOOM: Що зараз в моді?

 

Н.К.: Натуральність.

 

BOOM: А як же блондинки?

 

Н.К.: Блондинки – це класика, вона завжди в моді. Кольорові фарбування відходять на другий план.

 

BOOM: Які послуги Ваші улюблені?

 

Н.К.: Я обожнюю свою роботу, тому люблю все, що можу робити з волоссям. Єдине, чого не люблю, – це стрижки. Завжди шкода обрізати гарне волосся. Люблю нарощення, фарбування, доглядові процедури.

 

BOOM: Як Ви ставитесь до нарощеного волосся?

 

Н.К.: Дуже позитивно. Є дівчата, в яких від народження гарні густі коси, ще й довгі. А є дівчата, які від природи не наділені таким багатством, але також дуже хочуть мати довге густе волосся. Тому ми втілюємо їхню мрію в життя. Теперішні технології дають можливість зробити нарощення дуже акуратно, а також підібрати волосся максимально в тон до вашого. Головне – не перестаратись. Ми ж пам’ятаємо, що сьогодні в моді натуральність.

 

BOOM: Гарне волосся здорове волосся?

 

Н.К.: Сто відсотків! Дуже важливим для краси волосся є загальний стан організму, а також доглядові процедури. Мало тільки стригтись і фарбуватись. Є безліч доглядових процедур, завдяки яким волосся живиться, стає слухняним та блискучим. Знаємо багато випадків, коли дівчатка робили великий акцент на доглядові процедури і жодного разу про це не шкодували.

 

BOOM: Надіє, чим Ваш салон вирізняється серед інших?

 

Н.К.: На роботі я проводжу 90% усього свого часу. Тому для мене було дуже важливим зробити атмосферу салону домашньою. Наші клієнтки приходять до нас не тільки за перукарськими послугами, а й за дівочими посиденьками. Ми часто розділяємо з ними їх радості і печалі, вони стають для нас справжньою сім’єю.

Запрошуємо до нас в Celebrity Beauty Club – в нас завжди весело!