Дворазова номінантка на “Оскар” Руні Мара почала співпрацю з Домом Givenchy, щоб представити новий жіночий аромат. Про це пише НВStyle.

Дружба Руні з Домом Givenchy триває вже кілька років, актриса часто з’являється на червоних доріжках в сукнях бренду і, за словами творців аромату, вона втілює всі головні якості жінки Givenchy і буде гідно представляти їх нове творіння.

 

Front2

Після закінчення Нью-Йоркського університету, Руні отримала першу роль у фільмі Соціальна мережа Девіда Фінчера, за яким послідувала головна роль в Дівчині з татуюванням дракона. Кар’єра Руні Мари досягла нових висот в 2015 році з роллю у фільмі Одда Хейнса Керол. За неї Руні номінувалася на Оскар, Золотий глобус, BAFTA і вона отримала Золоту пальмову гілку Каннського кінофестивалю.

У 2016 році актриса зіграла головну роль у фільмі “Лев”, за якими пішли “Пісня за піснею”, “Відкриття”, “Уна”, “Скрижалі долі” і “Примарна історія”.

У 2018 році Руні Мара зіграла головну роль в “Марії Магдалині” в парі з Хоакіном Феніксом і роль другого плану в трагікомедії “Не хвилюйся, далеко він пішки не піде”, недавно показаної на Санденському і Берлінському кінофестивалях.