72-річний Сільвестр Сталлоне повідомив, що невдовзі розпочнуться зйомки п’ятого фільму про Рембо. Цього разу події розгортатимуться в Мексиці.

“Починаю скоро і дуже схвильований. Світ, можливо, змінюється, але не він… Ніщо не закінчено!” – написав актор у своєму офіційному Instagram.

Жодних інших подробиць про новий фільм актор не повідомив

У травні Screen Daily повідомляло, що виробництво п’ятого фільму про Рембо має розпочатися у вересні. За даними порталу, зйомки пройдуть в Лондоні, Болгарії і на Канарських островах.

Screen Daily також виклав короткий синопсис майбутнього фільму.

Постарілий ветеран В’єтнамської війни Джон Рембо живе на ранчо в Аризоні і бореться з посттравматичним стресом. Раптово він дізнається, що його внучка поїхала в Мексику на свято і зникла.

Рембо їде на пошуки дівчини і викриває  мережу з торгівлі людьми. Він об’єднує зусилля з журналістом, чию сестру теж викрали,  і кидається у боротьбу з кримінальним лідером.

Нагадаємо, перший фільм про Рембо “Перша кров” вийшов у прокат 1982 року і мав величезний успіх у глядачів. У 1985 році вийшла друга частина, а ще через три роки – третій епізод бойовика.

У 2007 році Сталлоне вирішив відродити популярну кінофраншизу 1980-х і зняв четвертий фільм про Рембо, де виступив як актор, режисер і співавтор сценарію.