Благодійний фонд “Крила надії” просить львів’ян долучитися до акції та придбати необхідні речі для лікування хворих дітей.

“Діти у лікарня більш за все хочуть жити дома, а не в лікарні, і проводити свій час не з лікарями і медсестрами, а з рідними і друзями. Для багатьох дітей навіть при дуже складних захворюваннях це можливо. Але для цього треба, щоб дома вони були забезпечені усім необхідним. Комусь для цього потрібен потужний інгалятор, для когось ліки в таблетках, які можна вживати дома. Для двох наших найменшеньких дівчаток потрібні апарати штучної вентиляції легень, а Софійка зможе спати в своєму ліжку, якщо в неї буде запас спеціального харчування. На перший погляд, це ніби і не подарунки зовсім, але саме вони забезпечать можливість провести свята дома, а це найкращий подарунок нашим дітям. Вони будуть безмежно щасливі, якщо ви зможете здійснити їх найбільшу мрію”, – йдеться на сторінці  благодійного фонду у Фейсбук.

Якщо Ви готові доєднатися до команди помічників особливого Миколая, потрібно зробити наступне:
– вибрати дитину, чию мрію ви хочете здійснити ;
– відмітити в таблиці – скільки і чого ви готові подарувати;
– переказати кошти на картковий рахунок фонду у Приватбанку 5169 3305 1136 7333 з поміткою – “Миколай для… ” ( не забудьте вказати – кому, щоб ми могли здійснити мрію саме цієї дитини);
– ви можете переказати не всю суму, а лише частинку.
– долучіть друзів чи співробітників — і ви зможете зробити більше. Якщо ви поширите інформацію про особливого Миколая – інші люди теж матимуть змогу приєднатися.

Список особливих мрій ТУТ.