Багаторічна вегетаріанка Стелла Маккартні об’єдналася з Adidas, щоб створити першу в світі веганську лінію знакових кросівок Stan Smith, які є популярні в усьому світі.

Кросівки Stan Smith виготовлені з веганської шкіри і з’являться у продажу з 10 вересня, напередодні дня народження самої Стелли, пише The Independent.

 

Stella Stan Smith матиме особливі деталі, які стали синонімом оригінальних кросівок, а також елементи, що відображають бренд Маккартні.

Наприклад, на язику одного кросівка буде надрукований портрет Стена Сміта, а іншого – портрет Маккартні. Традиційні для Adidas три смуги замінять смужки з тисненням зірок.

«Кросівки Stan Smith – це просто неймовірний дизайн, який витримав випробування часом. Я прихильник оригінальної версії, як і решта людей», – розповіла Стелла.

46-річна Маккартні є лідером на шляху екологізації моди з моменту заснування свого бренду в 2001 році. Дизайнер співпрацює з Adidas з 2005 року, створюючи для нього колекції спортивного одягу, окулярів, купальників, ароматів і нижньої білизни.