2 лютого виповнюється рівно три роки з дня смерті легендарного українського музиканта Андрія Кузьменка, відомого всім під творчим псевдонімом Кузьма Скрябін. Життя Скрябіна забрала жахлива автомобільна катастрофа під Кривим Рогом.

На сторінці “Скрябін” у соцмережі Фейсбук учасники гурту  висловили своє співчуття і написали, що головною рисою співака було вміння бути людиною.

скрябін

«Три роки, як Кузьми нема з нами. Час йде… і найгірше не те, час насправді не лікує, як всі обіцяли, а що час стирає спогади. Так страшно забути якусь твою, емоцію, фразу, концерт, розмову, посмішку, чи задумливий погляд, мокрі кучері після виступу, хриплий голос в телефоні, новий жарт, потік геніальних ідеї. Так боязно забути хоча б півсекунди спогадів про тебе, в них так багато оптимізму, емоцій, щирості, справжності. З тобою так легко, а усвідомлювати, що ти живеш тільки в пам‘яті так важко… Твоє вміння бути Людиною — безцінне, так само, як і вклад в кожну душу, яку торкнулися твої пісні. Глибоко і назовсім. Любимо, скучаємо, бережемо кожну секунду в пам’яті і серці з тобою, Кузьма», – йдеться у пості!

BOOM plus TV зібрав найкращі хіти  музиканта.