Усі ми хочемо прокинутися вільними, щасливими людьми з любов’ю до себе і навколишнього світу, насолоджуватися тим прекрасним, що маємо. Ми не раз чули слова: зміни себе, полюби себе – і світ зміниться навколо тебе. Але чи так просто полюбити себе чи своє відображення у цьому світі? І чому, чуючи принизливі репліки на свою адресу, ми погоджуємось з ними, приймаючи все на власний рахунок? Подібні голоси немов відлуння нашого дитинства протягом довгого часу, а часом і всього життя. Це позбавляє нас радості бути самим собою. Залежність від чужої думки і оцінки – це основна причина нашої нелюбові до себе та нерозуміння себе. Як же позбавитися від нав’язаного нам ззовні та полюбити власне «я»?

25

Відповіді на ці питання я шукала протягом життя, це й було моїм поштовхом до самопізнання. Вивчаючи різні науки, допомагаючи людям, я усвідомила, що все починається з себе, а людські можливості безмежні. І головне, що ми можемо зробити для себе, це стати щасливими людьми, позбувшись образ, злості, ненависті, заздрощів та неприйняття. Ми лише відображення наших думок. І те, що ми думаємо про себе сьогодні, відображається в нашому житті вже завтра. А бачимо ми те, у що віримо.

Наш мозок постійно випромінює електромагнітні хвилі різної частоти. Наприклад, при активному спілкуванні частота випромінювань становить 12-40 Гц, це бета-хвилі, а під час засинання – 4-8Гц, це так звані тета-хвилі. Це стан, де ми перебуваємо між свідомим і несвідомим, в цьому стані ми можемо переписати ті програми і переконання, які руйнують нас, призводять до захворювань та непорозумінь. Це душевні травми, генетичний вплив та соціум. В тета-стані все неможливе стає можливим, людина отримує змогу впливати на навколишній світ силою свого наміру чи думки і зцілювати себе та інших людей. Наш мозок, як комп’ютер, який складається з великої кількості переконань, які закладені глибоко у підсвідомості і які впливають на якість нашого життя. Замінивши негативні програми, людина усвідомлює те, що з нею відбувається, звідки це йде (як правило з дитинства) і для чого це потрібно. Чого вона навчається, проходячи такі життєві уроки, бо вони як правило дублюються.

Люди – це відображення нас самих. Якщо ми боремося зі собою, не приймаємо та не розуміємо себе, ми притягуємо це у своє життя. Лише для того, щоб змінитись. Якщо людина навчиться жити по-новому, створить нові нейронні зв’язки, трансформація відбудеться миттєво.

Однією з найпотужніших енергетичних цілительських технік у світі є тета-хілінг. Що в перекладі означає «theta» – частота мозку, «healing» –  зцілення. Це технологія зцілення розуму, душі і тіла на енергетичному рівні та рівні ДНК. Методику винайшла американка на ім’я Віана Стайбл, яка вилікувала себе від раку та багатьох недуг. В Японії цю методику викладають на державному рівні.

Theta healing дозволяє використовувати приховані ресурси мозку для самозцілення та зцілення інших людей. Це зцілення психологічного, фізичного та духовного стану людини. Тета-стан був відомий з давніх часів, на Гаваях кахуни використовували його для ходіння по гарячій лаві. У тета-стані ваша свідомість розширюється і змінюється сприйняття світу.

Будуйте своє життя у згоді зі своїм серцем. Важливо для себе зрозуміти, чого ви хочете насправді, щоб знати, в якому напрямку рухатись. Концентруйтеся на хороших речах.  Лягаючи спати, давайте намір своїй підсвідомості, візуалізуючи те, чого ви хочете, так ніби це вже є, сконцентруйтесь на своїх відчуттях. Пориньте в це відчуття і тільки тоді лягайте, все решта підсвідомість зробить замість вас. Прокинувшись, уявляйте як минув ваш день і які відчуття вас супроводжували протягом дня. Дякуйте за кожний прожитий день, за те хороше, що відбулося з вами. Ставтесь до людей так, як би ви хотіли, щоб ставились до вас, навчіться довіряти, будьте щирими та відвертими зі самим собою. Змінюйте своє життя і робіть це сьогодні. Живіть «тут» і «зараз» не тільки на словах, а й на дії!

Допомагаю людям розкрити свій потенціал та розширити свої інтуїтивні здібності, вилікуватись від захворювань. Налагодити особисті стосунки, досягнути фінансового благополуччя. Позбутись страхів, фобій, усвідомити своє призначення, прийняти та полюбити себе та інших людей.

Яна Стрельбецька – тренер та сертифікований майстер тета-хілінгу