День святого Валентина – це чудова нагода, щоб знову порадувати свою другу половинку, обмінятися подарунками та сказати теплі слова. Boom Plus TV підібрав свій топ подарунків, з якими день всіх закоханих буде незабутнім та радісним.

Для неї:

 

  1. Подарунковий бокс

 

Ідея з подарунковими боксами набирає все більшої популярності. Якщо не можете оприділитися з подарунком, то купіть гарну коробочку та наповніть її різноманітними дрібницями: свічками, посудом, косметикою, предметами для декору, а солодощі та мила листівка стануть чудовим доповненням. Ще дуже стильно виглядає, коли всі речі в коробочці витримані в одній кольоровій гамі.

1

Більше того, зараз існує безліч інтернет-магазинів, які продають вже готові бокси (особливо в Instagram).

 

  1. Подарунковий сертифікат

 

2

 

Сьогодні сертифікат можна придбати на будь-що! Сертифікат на спа-процедури, фотосесію, урок малювання чи каліграфії, в магазин чи в салон краси. Гарною ідеєю на день всіх закоханих – буде сертифікат на двох (наприклад, урок скелелазіння  чи верхової їзди для вас та вашої половинки).

 

3.Прикраси

Недаремно кажуть, що найкращі друзі дівчат- діаманти. Діаманти звісно дарувати необов’язково, але можна знайти гарні сережки, підвіску чи перстень на будь-який смак та гаманець.

 

3

 

  1. Книга

Книга – це подарунок, який точно ніколи не втратить своєї актуальності. Якщо ваша дівчина любить мандрувати, то подаруйте їй книгу, де описують подорожі, якщо ж вона любить моду, то подаруйте їй книжку про Coco Chanel чи просто історію моди. Загалом, тут вже потрібно відштовхуватись від її вподобань.

 

4

 

  1. Романтичний вечір

 

Вона вже давно просить Вас піти з нею в театр, а Ви ніяк не погоджуєтесь? Саме час її здивувати: купіть квиточки на виставу, забронюйте столик на двох в її улюбленому закладі та принесіть її улюблені квіти. Незабутній романтичний вечір точно гарантовано!

5

 

Для нього:

 

  1. Набір для гоління або для догляду за бородою

 

Кожен чоловік цінує практичність та корисність, тому саме такі якості повинен мати подарунок для коханого чоловіка. Оскільки в Україні все більш поширеними стають барбершопи, то почали й також відкриватися магазини з чоловічою косметикою. В них можна обрати подарунки для усіх чоловіків, незалежно від віку, інтересів чи стилю життя. До прикладу: якісну та ефектну бритву, професійну косметику та аксесуари для гоління, олійку чи бальзам для бороди або ж укомплектований подарунковий набір.

6

 

  1. Подарунковий бокс

 

Не лише дівчата люблять різноманітні дрібнички, а ще, коли вони зі всякими смаколиками, то жоден хлопець не відмовиться. Наповнення коробочки підбирайте за вподобаннями та інтересами вашого обранця. Можна також зробити альбом з вашими фото чи видрукувати фото,  вставити його в фоторамку та запхати в бокс.

7

 

  1. Техніка

 

Так само, як і більшість дівчат люблять прикраси, хлопці люблять різні технічні штуки. Якщо він багато займається спортом, то можна подарувати йому фітнес-браслет, який буде міряти пульс, кількість кроків та не тільки. Якщо ж він має приставку, то можна придбати нову гру чи джойстик. Ще одним практичним подарунком може бути портативна зарядка, яка завжди знадобиться.

8

 

  1. Скретч- мапа

Якщо Ваш хлопець любить багато подорожувати чи дивитися фільми, то скретч- мапа буде для нього ідеальним подарунком. Такий подарунок стимулюватиме до нових подорожей та вирішить проблему з переглядом фільмів.

9

 

  1. Cертифікат

Дуже часто підібрати людині подарунок буває досить складно. Тому на допомогу приходить подарунковий сертифікат, який може подарувати незабутні емоції. Чоловікам можна подарувати сертифікат на модну стрижку в барбершоп чи сертифікат на картинг, політ на параплані чи стрибок за парашутом.

10