“Коли холодно, виглядати стильно нереально. І хто вам таке сказав? Восени і взимку відкривається купа нових можливостей. В хід ідуть теплі затишні тканини, цікавий верхній одяг і багатошаровість. Так, над ефектним образом доведеться трішки більше почаклувати. Але результат того вартий”, – каже fashion-cтиліст Галина Паньків.

Ось топ-5 ідей, якими вона поділилася з нами.

Стильний пуховик

Гірчичний, яскраво-червоний чи пуховик металізованого відтінку? Об’ємний варіант зараз дуже актуальний. В мережевих магазинах можна знайти пуховик на будь-який смак.

stylno-holodno-4

 

Кольорова шуба

Втомилися від класичних чорних, білих, сірих і коричневих шуб? Додайте кольору в сірий та сумний натовп. Випромінюйте радість з вашою новою рожевою шубкою 🙂

stylno-holodno-10

 

Сукня з водолазкою

Одягніть улюблену водолазку під сукню. І буде вам сарафан Дуже трендово використовувати білизняний стиль: обирайте тоненькі сукні з шовку чи оксамиту. І також надягайте їх на водолазку.

stylno-holodno-11

 

Куртка-дублянка

Спробуйте курту-дублянку. Важливо, щоб вона була як з чоловічого плеча. Коротенькі приталені моделі залишіть для наступного сезону.

 

stylno-holodno-2

Креативний светр

Уполюйте свій ідеальний креативний светр. Він притягуватиме багато захоплених поглядів. А ще уявіть, як тепло в ньому буде!

stylno-holodno-6

Джерело: dressmeup.com.ua