Весілля – особливий день, коли концентрація щастя просто зашкалює, тож важливо прожити його з насолодою.

8

Коли люди вирішують одружитися, дуже важливо правильно вибрати того, хто зможе зробити для них цей день особливим, і головне – кому вони зможуть повністю довіритись. Професійні організатори весіль – це люди з досвідом, які добре знають, як правильно організувати і втілити в життя будь-які ідеї.

2

Іноді складається враження, що молодята самі до кінця не розуміють, яким повинне бути їхнє весілля, і не можуть дати чіткого опису, але вони завжди точно відчувають, який настрій та атмосферу повинне нести їхнє свято. За допомогою правильного підходу і запитань професійний розпорядник завжди зможе зрозуміти і знайти правильний підхід до пари.

Важливо не боятися руйнувати стереотипи і втілювати нестандартні рішення, щоб створювати дійсно особливі весілля. Основне завдання організатора – всіма можливими методами подарувати парі відчуття унікальності та неповторності.

Передусім потрібно абстрагуватись від того, що диктують тренди, і зрозуміти, чого хочете саме ви. Особливим весілля можуть зробити тільки ваша індивідуальність та енергетика, якою ви запалите усіх гостей.

6

Першим важливим етапом під час підготовки до весілля є створення концепції – від цього залежить вибір локації та розпорядок омріяного дня.

Розробляючи концепцію свята, згадайте важливі деталі ваших стосунків: як ви познайомились, яскраві моменти, улюблену музику, заняття та хобі, незабутні спільні подорожі, ваші характери, особливості, плани на майбутнє, мрії… Це неодмінно надихне вас на створення унікальної концепції. На такому весіллі кожен гість обов’язково відчує ваше кохання, турботу і довго згадуватиме цей день, тому що він був про вас.

7

Перед зустріччю з організаторами складіть список з трьох-п’яти важливих факторів, які формуватимуть ваше свято (побажання щодо вибору локації, кількості запрошених гостей, формату свята: банкет, фуршет, сімейне застілля тощо). Можете влаштувати домашнє голосування з вашими рідними. Перетворіть це на цікаву гру, адже для ваших близьких буде приємно, що ви з ними радитесь і залучаєте їх. Відповіді на ці запитання стануть одними з найважливіших підказок для вашого розпорядника.

Якщо у вас є організатор, то саме його завданням є ставити питання і уважно слухати відповіді на них, а потім зануритись у ваш світ і створити омріяну концепцію весілля. Варіантів зробити весілля максимально цікавим і особливим – багато, головне відчувати і професійно підходити до всіх процесів та деталей.

4

Але якщо ви вирішили організувати весілля самостійно, вагаєтесь у виборі концепції і думаєте: «О Боже, що ж нам робити зі всіма цими деталями?» тоді вам прийдуть на допомогу вірні друзі – Instagram, Pinterest, модні весільні журнали та портали.

Основним етапом є довготривала та насичена підготовка до весілля. З моменту, коли молодята відчиняють двері нашого офісу, ми стараємось збудувати теплі і довірливі стосунки. Важливо дійсно взнати пару, а не сприймати їх як чергового замовлення. Завдання організатора – вдало підібрати підрядників, які стануть невід’ємною частиною концептуального наповнення, і найголовніше – якісно виконають свою роботу. Декоратори створюють індивідуальні ескізи, поетапно промальовують і обговорюють кожну дрібничку, щоб максимально відтворити побажання молодят. Фотографи та відеографи детально підбирають місця для фотосесій та розробляють сценарні плани зйомок та відеороликів.

5

Важливо пам’ятати, що невід’ємною частиною події є гості, тому потрібно максимально знати, хто вони, чому присутні на святі і яку роль відіграють в житті молодят. Враховуючи цю інформацію, створюється детальний сценарій та розважальне наповнення свята.

Важливо правильно емоційно підготуватись до весілля, через дурницю можна пропустити багато по-справжньому важливих моментів, які більше ніколи не повторяться. До прикладу: в день весілля пішов дощ, забруднилось плаття, порвались штаниJ, заглох автомобіль… Не варто робити з цього трагедію, псувати настрій собі та близьким, адже весілля пролітає з блискавичною швидкістю і треба цінувати кожну хвилину цього особливого дня.

Хвилювання і почуття радості поєднаються в одне ціле. Затамувавши подих, кожна жінка з нетерпінням чекає цього найважливішого у житті моменту, коли скаже заповітне «так».