У столиці України відкрився щорічний міжнародний книжковий ярмарок «Книжковий арсенал», який цього року зібрав найбільше видавництв та авторів за свою історію.

«Книжковий арсенал» триватиме до 3 червня.

Цього року до «Книжкового арсеналу» долучилися 200 українських та 100 іноземних авторів, і понад 150 видавництв та «нішевих» проектів, не рахуючи дизайнерів, ілюстраторів та художників, для виставок яких під склепінням «Мистецького арсеналу» теж знайшлося місце.

Уперший день ярмарку відбулася презентація книжки екс-чемпіона світу з боксу Володимира Кличка, а свої неопубліковані вірші декламував Сергій Жадан.  Також  відбулося кілька цікавих перфоменсів.

Відкрила «Книжковий арсенал» презентація книги американсько-британської журналістки й історика Енн Епплбаум «Червоний голод: війна Сталіна проти України». Авторка прибула до Києва, щоб розповісти про свій твір особисто. Енн Епплбаум вже вигравала престижні світові літературні конкурси, тож її нова книга про геноцид українського народу має шанси увійти до світових бестселерів.

Темою Книжкового Арсеналу цьогоріч стане “Проект майбутнього”. Якщо в минулі роки на фестивалі говорили про літературу під час війни, а також про сміх за часів кризи, то в цьому році кураторська команда фестивалю пропонує зазирнути в майбутнє і дізнатися, про що людство мріє далі, яким буде майбутній світовий порядок, які шанси у демократії перед лицем гібридних викликів, як протистояти дегуманізації в часи змін і чи здатні сучасні технології створити надлюдину.

На відвідувачів фестивалю чекають захоплюючі дискусії, презентації, читання, концерти, лекції та творчі зустрічі. З повною програмою Книжкового Арсеналу 2018 можна ознайомитися на сайті Мистецького Арсеналу.