26 серпня на Арені Львів відбувся фінал грандіозного телепроект Українська пісня / Ukrainian Song Project!

УП2

Фінальний концерт зібрав тисячі фанатів української музики та запалив драйвом увесь стадіон.

На одній сцені разом з молодими виконавцями проекту заспівали відомі українські зірки: Злата Огнєвіч, яка відкривала концерт, гурти «Тартак», «Антитіла» та «Скрябін».

Злата Огнєвич

 

До 15 фіналістів потрапили музиканти з усієї України: «Шосте Чуття», Double Life, Юра Самовілов, Paulman, ARLETT, «Степ», Натоліч, Jazzforacat, San4ito/de Joker, LUKA, ХАС, VETA Kozakova та інші. Всі вони, виспуваючи у різних жанрах та з різним репертуаром, змогли зарядити глядачів неабияким позитивом.

 

УП3

Зазначимо, що національний телепроект «Українська пісня / Ukrainian Song Project» започатковано торік з метою пошуку, розповсюдження та промоції україномовної музики різних жанрів як в Україні, так і за кордоном. За словами організаторів, головне їхнє завдання – створення музичного проекту із новим українським обличчям. Проекту, який стане подією не лише для України, а й набуде міжнародного значення. Гасло Ukrainian Song Project – «Україна чекає, Україна вимагає української пісні!».

Національний телепроект «Українська пісня / Ukrainian Song Project» підтримала українська влада: Кабінет Міністрів України, Міністерство культури України, Львівська обласна рада та Львівська обласна державна адміністрація, а також народний депутат України Ігор Васюник.

Фото (4):Олександр Шамов