Відбудеться фестиваль «Дні українського кіно» 13-16 грудня. 

Упродовж чотирьох днів львів’яни зможуть переглянути українські фільми та зануритися у процес кіновиробництва в рамках спеціальної індустріальної частини — Львівських кіно зустрічей. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Слоган події – «Наближення». Організатори кажуть, що обрали його, оскільки програма фестивалю фокусується на фільмах і питаннях, які турбують українську кіноспільноту та глядачів і віддзеркалюють сучасну реальність.

Відкриватиме фестиваль тематична підбірка актуальних короткометражних робіт українських режисерів і режисерок. У інші дні глядачам покажуть 5 стрічок, кожна з яких по-своєму є знаковою для українського кінематографа. Серед них: перший український фільм-фентезі «Сторожова застава», житейська комедія «Припутні», документальна стрічка «Українські шерифи», військова драма «Кіборги» та один із найбільших копродукційних кінопроектів – «Коли падають дерева».

Особливістю кінопоказів стануть обговорення фільмів і дискусії з авторами, аудиторією та експертами. Особисто стрічки представлять режисери Роман Бондарчук, який 2016 року був номінований на «Оскар» зі стрічкою «Українські шерифи», Аркадій Непиталюк, Марися Нікітюк та інші.

Кінопокази фестивалю відбуватимуться у кінотеатрі «Коперник» (вул. Коперника, 9), а індустріальна платформа – в Етнографічному музеї на проспекті Свободи, 15.

Вхід на усі події фестивалю – вільний.