У неділю, 20 листопада, о 13:30, на вул. Городоцькій, біля цирку, за сприяння Львівської міської ради відбудеться церемонія відкриття пам’ятника українському поетові, прозаїку, перекладачеві, літературознавцю Богдану-Ігорю Антоничу.

 

У заході візьмуть участь представники громадських організацій, лемківських об’єднань, літератори, митці, гості та жителі нашого міста.

Сам пам’ятник поету Богдану-Ігорю Антоничу виконаний із бронзи, а його висота становить 4,5 метри. Виготовлення пам’ятника тривало близько 3 місяців.

Львівський пам’ятник Богдану-Ігореві Антоничу стане першим пам’ятником поету в Україні. Ще один пам’ятник є у селі Новиця на Лемківщині (тепер це територія Польщі), де народився поет. Цей пам’ятник встановили ще у 1989 році заходами львівських письменників за ініціативи Романа Лубківського.

Пам’ятник встановлено за результатами проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу на кращу концептуальну ідею пам’ятника поету Богдану-Ігорю Антоничу у місті Львові та замовного бліц – конкурсу на кращу концептуальну ідею пам’ятника поету Богдану-Ігорю Антоничу у місті Львові.

Переможцем цього конкурсу став авторський колектив у складі – скульптор В. Одрехівський, архітектори Д. Белах, Л. Лібич, О. Матушков.