21 грудня у клубі «Malevich» відбувся благодійний захід «Рапсодія Різдва». Організаторами заходу виступили ARTapp, журнал «BOOM plus TV», Арт-студія Івони Лобан за підтримки Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради.

Різдво — одне з найбільших свят як в Україні, так в багатьох країнах світу. Цей день пов’язаний з багатьма звичаями, традиціями та обрядами, проте у кожній країні вони дуже різноманітні . Ми вирішили об”єднати генеральні та почесні консульства , які представлені у Львові, в один Різдвяний захід і показати різдвяні традиції у різних країнах світу!

Різдво Христове – це передусім свято добра, миру і милосердя. Тому на заході відбувся невеличкий ярмарок, кошти з якого було переказано на потреби ГО«Оселя» Emmaus International, що опікується безпритульними.

Різдвяну атмосферу творили співачки Ірина Доля, Олена Корнєєва, Маріанна Лаба, LaVivo, The Fool, дитячий вертеп «Різдво», духовий оркестр “Веселі музиканти”, “Сандра арт шоу» та інші виконавці. Родзинкою заходу став показ одягу від FiligranaEtnica.

Дарувати тепло і казковий настрій допомагали ведучі заходу Мар’яна Романяк та Тарас Гаврик.