8-10 грудня у Львові відбудеться Всеукраїнський діалог культурних, політичних та соціальних середовищ «Principium» під гаслом: «Ми будуємо суспільство діалогу»

Перший день форуму пройде у приміщенні IT-компанії SoftServe (вул. Садова, 2а). Наступні дні (9 та 10 грудня) прийматиме Український католицький університет (вул. Козельницька, 2а).

Особливістю цьогорічного діалогу є те, що на нього завітає українська молодь, зокрема зі Сходу України, для обговорення сучасних проблем.

Подія відбудеться у форматі форуму та складатиметься з двох частин: лекційно-дискусійної та практичної. «Разом шукатимемо шляхи до подолання комунікаційних бар’єрів та стереотипів. Будемо творити нові проекти, а також формувати середовище молодої еліти та поширювати простір довіри між українцями», – зазначають організатори.

Організаторами дискусії є молодіжна громадська організація «Великого Бажайте», яка працює при Українському Католицькому Університеті. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/dDUyhe.

Теми для обговорення:

1. «Без довіри закони не діють»: порушуємо тему відсутності довіри між різними інститутами та верствами суспільства.

2. «Українці світу/світ українців»: про роль діаспори і світового українства в розвитку і становленні громадянського суспільства в Україні.

3. «Будьте реалістами – вимагайте неможливого»: значення «покоління незалежності» в сучасному світі та об’єднання його задля формування пропозиції для розвитку України.

4. Формування, інформування та виховання українського суспільства – роль медіа, освіти та культури у формуванні свідомості українського соціуму та їхній вплив на соціокультурні процеси.

Серед спікерів «Principium»: Юрій Филюк – співзасновник мережі ресторанів «23 ресторани», ГО «Тепле місто»; Алім Алієв – ГО «КримSOS»; Тарас Демкура – віце-президент Міжнародної торгової палати ICC-UKRAINE; Тарас Вервега – співзасновник та член ради директорів SoftServe; Марія Бей – директор з розвитку компанії Бей-Транс; Остап Ступка -український актор; Микола Княжицький – журналіст, голова редакційної ради телеканалу ТВІ; Олександр Зінченко – український історик, телеведучий; Мирослава Гонгадзе – українська телеведуча, журналістка; Мирослав Маринович – дисидент, член-засновник Української Гельсінської групи; віце-ректор Українського Католицького Університету у Львові; Андрій Андрушків – керівник проекту «Чітко» в ГО «ЦЕНТР UA», медіа-експерт; ведучий шоу «Нова Рада» на Громадському телебаченні; Олена Стяжкіна – українська письменниця, журналіст, історик; Роман Ващук – Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні; Зураб Аласанія – український журналіст і медіаменеджер; Дмитро Шимків – український державний діяч, заступник глави Адміністрації Президента України з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ; Роман Тичківський – керівник Української академії лідерства; Богдан Нагайло – представник DRI (DEMOCRACY REPORTING INTERNATIONAL) – керівник української редакції Радіо Свобода (1989-1991 рр.); Олександр Голубов – журналіст, ведучий «Крим.Реалії», кореспондент у «Deutsche Welle».

Більше інформації – на сайті: http://principium.tilda.ws/