14 жовтня на фасаді Українського культурно-інформаційного центру в Парижі з’явилась меморіальна таблиця на честь Героя України, соліста Паризької опери Василя Сліпака, а самому центру присвоїли його ім’я.

44375408_749561662057859_3826351093734965248_n

 

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

“14 жовтня відбулась важлива подія. На фасаді нашого Культурно-інформаційного центру у Парижі з’явилась меморіальна дошка з ім’ям Героя України – соліста Паризької опери – Василя Сліпака.

В цих стінах він відчував себе як вдома, ці стіни неодноразово чули його унікальний бас-баритон, його заразливий сміх, його завзяті заклики до громади.

У Парижі в той день раділи та сумували. Раділи, бо вдалося втілити в життя прекрасну народну ініціативу; сумували, бо попри всі пам’ятні церемонії, фільми та публікації, Василя страшенно не вистачає – українцям, французам, світові.

Він був унікальною особистістю, у якій поєднались музичний талант та військовий героїзм. На оперній сцені – геніальний Мефістофель, на лінії фронту – «Міф», справжній ангел-боронитель.

Про Василя знають і говорять усі, і будуть говорити наступні покоління. Друзі-однодумці продовжуватимуть його благородну справу. І ми пам’ятатимемо та шануватимемо. Мистецькому скверу імені Василя Сліпака у центрі столиці на Андріївському узвозі бути!” – написав Клімкін.

Читайте також: Правила життя видатних львів’ян. Василь Сліпак.

Нагадаємо, Василь Сліпак (Міф) — український оперний співак, соліст Паризької національної опери, волонтер, учасник бойових дій на Сході України. Загинув у бою на Донеччині від кулі снайпера.