Стрічку «Місто, в якому не ходять гроші» покажуть у 35 містах України.

Про це повідомляють на сторінці фільму у Facebook.

Київська прем’єра відбулася 12 вересня у кінотеатрі “Жовтень”, а 13 вересня стрічка вийшла в широкий прокат у 35 містах України.

 

Наталя Могилевська та актор Ігор Цішкевич на прем'єрі фільму

Наталя Могилевська та актор Ігор Цішкевич на прем’єрі фільму

Драма з елементами трилера та фантасмагорії – так автори визначають жанр фільму

Драма «Місто, в якому не ходять гроші» знята за повістю музиканта Кузьми Скрябіна – Андрія Кузьменка. За кадром лунає голос самого Кузьми, записаний у 2013 році, тож складається уява, ніби він розповідає історію героїні. Сюжет побудований на однойменній повісті, що увійшла до дебютної збірки музиканта 2006 року.

Екранізувати твір взялася українська режисерка Ганка Третяк. Така ідея виникла в неї у 2016 році. Знімали на гроші незалежних спонсорів і бюджет картини склав скромних 3,2 млн. грн.

Головна героїня – Аліса, і на її долю випаде небезпечна мандрівка в особливу “країну чудес”. Аліса переживає один з найтяжчих періодів життя: звільнили з роботи, хлопець пішов до іншої, вона в усьому розчарована і не розуміє, як жити далі. Тиняючись квартирою, знаходить якийсь квиток на потяг. Походження квитка невідоме, вказана в ньому станція – теж. Але Аліса вирішує, що це знак, і вирушає у таємничу подорож.

Головну роль у фільмі зіграла Карина Мельниченко. Також у стрічці знілися  Андрiй Цiшкевич, Iгор Цiшкевич, Сергiй Швидкий, Iнна Мiрошниченко, Iван Герасимчук, Адам Цибульський.