Відтепер, коли будете у Києві, ви знатимете, де випити, що подивитися, де поїсти і де щось купити

У столиці презентували карту «100+ крутих місць Києва». Ініціатором проекту виступила екскурсовод і «менеджер Києва» Юлія Бевзенко.

«Ця карта заснована на моїй суб’єктивній думці. Складаючи її, я ставила собі запитання: «Чи втратить щось Київ, якщо це місце закриється?». Якщо відповідь була позитивною, звісно, воно входило до карти», – розповіла Cultprostir Юлія Бевзенко.

Карта «100+ крутих місць Києва» складається з чотирьох розділів: де випити, що подивитися, де поїсти і де щось купити. До неї увійшло 30 культурних пам’яток міста, серед яких – Національний банк України, Караїмська кенаса і Труханів острів. До видання докладаються два квитки – на будь-яку барахолку «Кураж Базар» і фестиваль «Вулична їжа», а також бонус, про який дізнаються тільки власники карт. Крім того, у комплекті можна знайти два прогулянкових маршрути – Lazy Sunday і «Прогулянка Подолом».

Перший тираж «100+ крутих місць Києва» вийде українською мовою, другий – англійською, адже карта передбачена і для туристів. «Моя блакитна мрія, щоб вона продавалась або роздавалась у Борисполі і в готелях міста», – поділилася Юлія Бевзенко.