У Парижі відбулося найбільш очікуване модне шоу Тижня моди –  показ нової колекції Будинку моди Chanel сезону осінь-зима 2018/2019.

Традиційно модне шоу Chanel стало феєричним дійством, з вражаючими декораціями і іменитими зірковими гостями в першому ряду.

Цього разу шанувальники марки вирушили в подорож зачарованим лісом. Креативний директор модного будинку, культовий модельєр Карл Лагерфельд влаштував показ в паризькому палаці Гран-Пале, який на час шоу перетворився на містичний ліс з опалим золотим листям, деревами і зеленим мохом. Запрошення на показ також були виконані в осінньому стилі і оформлені у вигляді коричневих кленових листів із золотим фірмовим тиснення логотипу Chanel.

Нова колекція преміального бренду була виконана в стриманих відтінках – переважно сірого, бежевого, приглушеного фіолетового, синього кольору, а також трендового бургунді. Не обійшлося і без сезонних осінніх деталей в коричнево-золотих тонах.

Моделі дефілювали подіумом у легендарних твідових костюмах, жакетах і букльованих пальто. З новинок, невластивих Chanel в минулих сезонах – дуті куртки і колготки з люрексом, які привнесли в колекцію ноту сучасної недбалості і casual-розслабленості.

Цього разу Лагерфельд вирішив відмовитися від властивої йому стриманості – образи моделей були доповнені яскравими снудами, шарфами, рукавичками і сумками.