Львівська гімнастка Христина Погранична виборола “срібло”на ІІІ юнацьких Олімпійських іграх, що відбуваються в Буенос-Айресі.

Про це інформує управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Відтак, за підсумками виступів у чотирьох вправах, зі стрічкою, булавами, обручем і м’ячем, Христина Погранична набрала 65,100 бали, що дозволило їй піднятися на другу сходинку п’єдесталу в олімпійських іграх.

«Дуже задоволена здобуттям цієї срібної медалі. На шляху до неї зроблено чимало. Так, сьогодні були помилки, які могли б завадити мені посісти місце на п’єдесталі, але я дуже рада, що впоралася й змогла довести, що гідна медалі ЮОІ.  Хочу висловити щирі слова подяки моєму тренеру Ірині Рудій та багатьом іншим тренерам з України, які працювали зі мною, вірили в мене, допомагали. Дякую, Україно, за таку чудову підтримку!» – зазначила Христина Погранична.

Христина Погранична народилася 13 травня 2003 у місті Львові, тренується під керівництвом Ірини Рудої та Людмили Яковенко, хореограф – Ганна Сопрунова.

Представляє СК «Ніка» та львівську ДЮСШ «Галеон» ФСТ «Україна», учениця 9 класу Львівської Української приватної гімназії.

Переможниця багатьох юніорських турнірів з художньої гімнастики, призерка чемпіонатів та Кубків України з художньої гімнастики у відповідних юнацьких вікових групах.

Нагадаємо, 5 травня 2017 року під час урочистої сесії Львівської міської ради з нагоди Дня міста Львова Христину Пограничну нагороджено відзнакою«Львів’янин року».  Також гімнастка отримала премію BOOM AWARDS 2018 у номінації “Молоді генерація”.