3Усвідомте, що ви не можете подобатися всім!

Іноді ми потрапляємо в пастку, думаючи, що ми – хороші. Ми вважаємо, що подобаємося всім, навіть коли це не так. У мене є подруга, яка впевнена: від неї всі в захваті і всі її люблять. Утім я, оцінюючи ситуацію збоку, можу сказати цілком протилежне. Спочатку вона сперечалась зі мною, а потім звикла, що в мене може бути інша думка. В житті ми часто зустрічаємось з людьми, думки яких кардинально протилежні нашим. Це добре, коли є люди, які мають різні точки зору і не бояться їх відстоювати. Такі люди спонукають нас до нового розуміння, допомагають розвиватись, йти до успіху. А ті, які постійно підтакують і «без мила», – це дорога в нікуди… Пам’ятайте, ми всі не досконалі. Після того, як визнаємо, що не всім подобаємось і не всі подобаються нам (ну ми все ж таки не долар), ми зможемо вимкнути емоції під час оцінки ситуації, і це нам допоможе.

4Стримуйте свої сподівання!

Часом ми ображаємося на людей за те, що не виправдовують наших сподівань, бо думаємо, що вони в певній ситуації діятимуть так, як ми, але це не реально. Ми всі різні, й очікувати від інших таких самих дій, які вчинили б ми, значить підготувати себе до розчарування в цій людині… Одного разу моя знайома була присутня під час обговорення мого проекту – люди обурювались, що їх змусили вирішувати деякі питання і вони через це затримались на роботі. Подруга мовчала при цьому, а потім розповіла мені. В мене було внутрішнє обурення не від того обговорення, а від реакції подруги. Чому вона промовчала? Я б на її місці не змовчала і сказала, що це їхні прямі обов’язки. Але я не на її місці. А вона вчинила так, як вважала за потрібне. Кожна людина має вроджені особливості характеру, які здебільшого визначають її реакцію.

Візьміть паузу і

проаналізуйте себе!

Незалежно від того, що ми відчуваємо, люди не можуть влізти в нашу шкуру.  Важливо навчитись керувати своїми почуттями, коли маємо справу з кимось, хто нас дратує. Людина, яка нам не подобається, в принципі не є погана.  Замість того щоб думати про те, чому людина вас дратує, зосередьтеся на тому, чому ви так на це реагуєте. Причина вашого несприйняття в тому, що у вас різні цінності, і ця різниця створює напруженість. В такій ситуації легше змінити своє сприйняття, ставлення та поведінку, ніж змусити когось стати іншою людиною. В моєму житті теж були «знайомі», які вважали себе подругами, але в обличчя ніколи нічого поганого мені не сказали, а навпаки – співали дифірамби…. Сміливості залишалось лише для поширення пліток про мене. Якщо відверто, мене спочатку це дуже обурювало. Чому, навіщо? Хотіла набратися  хоробрості і все висказати, але зробила розумніше. Я взяла  паузу і контроль над своїм  бурхливим адреналіном і звернулась до раціональної частини свого мозку (слава Богу, вона в мене є). Заспокоївшись і обдумавши все, я створила дистанцію! Без усіляких обговорень і з’ясовувань. Це не була зірковість чи зверхність, як її сприйняли, це було ігнорування таких людей. Я можу собі дозволити спілкуватися з тими, хто мені подобається, кому я довіряю, і не турбуватись з приводу тих інших «знайомих». Якщо можете попрощатися з людьми, які вам не подобаються, то так і зробіть, щоб ці люди не засмічували вашу ауру. Але, на жаль, у житті не завжди так буває. Тому ви повинні бути психологічно готові до поведінки таких людей, і тоді не буде жодних розчарувань, вони не застануть вас зненацька.