Шанс стати щасливими батьками дається кожному, але для реалізації такої можливості деким парам необхідна кваліфікована допомога спеціалістів-репродуктологів. Звернення до медичного центру «Клініка професора Стефана Хміля» значною мірою пришвидшує втілення мрії про власних здорових дітей при різних формах безпліддя. І починається цей шлях до народження малюка з першої консультації репродуктолога.

Якщо раніше безплідні пари з усієї України приїжджали на таку консультацію до професора Стефана Хміля у клініку в Тернополі, то віднедавна мають можливість відвідувати багатопрофільний медичний центр європейського рівня у Львові, на вулиці Липова Алея, 13.

Про свою клініку, новітні технології та плани на майбутнє нам розповів професор, доктор медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, репродуктолог Стефан Хміль.

52

 

BOOM plus TV: Стефане Володимировичу, ви – досвідчений акушер-гінеколог, який багато років присвятив улюбленій професії, провів тисячі складних операцій, написав і видав 15 підручників з акушерства та гінекології, серед яких і перший підручник з гінекології для студентів медичних вишів українською та англійською мовами. Розкажіть, будь ласка, чому Ви вже другий десяток років активно працюєте в напрямі репродуктології?

Стефан Хміль: За моїми плечима багаторічний успішний як науковий, так і практичний досвід. Написав чимало наукових робіт, зробив безліч надзвичайно складних операцій, втілив багато передових ідей, зокрема використання лазера у гінекології. Я досі ґрунтовно займаюсь науковою діяльністю, постійно вчусь, цікавлюсь здобутками іноземних колег, втілюю їхні найновіші розробки у своїй роботі. Адже постійний розвиток – гарантія і запорука успіху в нашій роботі. І цієї точки зору дотримуються всі лікарі, які працюють зі мною в клініці: вони удосконалюють навички, здобувають нові знання, пишуть наукові роботи.

Чому другий десяток років поглиблено займаюсь репродуктологією? Тому що насамперед це позитивні емоції! Коли нам вдається розв’язати проблему, знайти рішення й допомогти парі, яка бореться із безпліддям не один рік, коли через певний час щасливі батьки тримають на руках своє немовля і не можуть втримати сліз радості, саме тоді я і наші лікарі розуміємо, що обрали правильний напрямок – дарувати людям щастя батьківства.

BOOM: Пане професоре, розкажіть про свою нову клініку детальніше.

С. Х.: Свої двері Медичний центр «Клініка професора Стефана Хміля» у Львові вперше відчинив 2016 року. Це клініка лікування безпліддя нового покоління, яка працює на світовому рівні надання допомоги. Для мене, як для керівника, а також для усієї команди професіоналів – гінекологів-репродуктологів, ембріологів, урологів-андрологів, спеціалістів з ультразвукової діагностики, ендокринологів, анестезіологів, терапевтів – найважливішим результатом роботи є поява довгоочікуваного малюка у вашій родині.

У своїй роботі ми дотримуємось сучасних тенденцій комплексного лікування безпліддя, всі наші спеціалісти регулярно відвідують курси та тематичні семінари, проходять стажування в європейських клініках репродукції. Ми маємо величезний досвід у лікуванні патологій репродуктивної сфери у жінок та чоловіків. Саме тому в нас така висока продуктивність програм IVF лікування безпліддя навіть у пацієнтів зі складними формами безпліддя, невдалими попередніми спробами ЕКЗ та в тих, хто старше 40 років.

BOOM: Як Ви гадаєте, у чому секрет вашого успіху і популярності не лише серед пацієнтів в Україні, але й далеко за її межами? 

С. Х.: Ми чудово розуміємо, що кожна людина унікальна, як і програма лікування безпліддя. Тому приділяємо значну увагу деталям, пропонуємо персоніфіковану сервісну підтримку для пацієнтів на всіх етапах лікування.

До послуг пацієнтів клініки — широкі можливості сучасного багатопрофільного медичного центру преміум-класу. Ми працюємо за найновішими технологіями, в роботі використовуємо найкраще світове обладнання, потужна лабораторія дозволяє проводити всі необхідні аналізи в найкоротші терміни. Ми ведемо постійний контроль якості надання послуг на всіх етапах (сертифікат ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги»), щоб ви отримали безпечне та якісне лікування.

Ми гарантуємо бездоганний сервіс, ефективне лікування, індивідуальний підхід, турботливе ставлення до кожного пацієнта.

Приходьте до нас, і ми разом прокладемо шлях до омріяного материнства.

 

м. Львів, вул. Липова Алея, 13

+38 067 350 61 00

Ліцензія АЕ № 283386 від 03.04.2014 р.

www.khmilclinic.com.ua