Весна – особлива пора року! Це пробудження природи до нового життя. Якось одного разу ти помічаєш зовсім інше повітря, чуєш спів птахів зранку, сонце починає яскравіше світити і дихається вільніше. І ти відчуваєш, що по жилах розтікається нове життя, нове дихання, нові мрії, нові проекти! Щастя наповнює тебе!
Щастя в різні періоди життя різне. Воно має багато форм, кольорів та відтінків. Але одне є завжди присутнє – це світло душі, яке випромінюють щасливі люди!

Щастя супроводжує нас протягом усього життя, тільки його треба бачити. Від усмішок батьків до першого кохання. Від першого поцілунку до народження дитини. І не важливо, чи ти чоловік, чи жінка. Щастя не має гендерної приналежності. Воно для всіх.

Улюблена справа, яка дає задоволення – це теж щастя!

З п’яти років я хотіла стати або стоматологом, або дипломатом. Стоматологія перемогла.

 

Ірина Кривко, лікар-стоматолог І категорії з 25-річним стажем у сфері стоматології

Ірина Кривко, лікар-стоматолог І категорії з 25-річним стажем у сфері стоматології

 

Я завжди хотіла мати свій кабінет і мріяла про нього. Ця мрія здійснилась 1997 року. Спочатку це була спільна справа, а через сім чи вісім років, я започаткувала свою, особисту практику. Кабінет на вул. Короленка.
Це було шалене, величезне щастя для мене, лікарів та асистентів. Ми разом приходили, коли ще тривав ремонт, щось придумували, малювали, переставляти, ламали, знову робили, варили обіди на електроплиті, що стояла на землі, обідали з нашими майстрами (бо вони дуже смачно готували J). Ми створювали своє місце роботи, створювали щастя!
Воно було таке вимріяне, що хотілось зробити для нього все найкраще. Найкращі установки, інструменти, матеріали, меблі. Все найкраще!
Так і сталося! У моєму стоматологічному кабінеті стоїть система дезінфекції «Bode» – на той час і зараз найкраща. Устаткування Kavo – одне з найякісніших у Європі! Інструменти – спочатку італійські Medesi, а потім Hufridy, я збирала, як намистини для Pandora, як намисто, перлини стоматології, щоб облаштувати свій світ, свій кабінет!
І я його облаштувала! Я щаслива, що займаюсь улюбленою роботою, яка весь час мотивує мене до розвитку, навчання та росту!
Я щаслива, коли бачу дітей своїх пацієнтів, які приходили до мене теж ще дітьми. Я безмежно вдячна їм за довіру та визнання моєї роботи. Я щаслива, коли бачу зрілих чоловіків, які після закінчення лікування цілують мені руки! Це моє професійне щастя!

Я щаслива жінка, бо біля мене розумний, сильний та надійний чоловік, який підтримує, підказує, коректує та любить мене!
Я щаслива мама, бо маю двох чудових дітей, якими пишаюсь!
Я щаслива дитина, бо маю кому сказати: «Мама!»
Я маю можливість спілкуватися з різними цікавими людьми, які наповнюють моє життя різноманітними фарбами своїх думок, переконань, життєвих історій, професійних порад. А найголовніше – вони діляться світлом своєї душі. Вони діляться своїм щастям,
Кожна мить неповторна. Кожну мить треба проживати і усвідомлювати, що це щастя, яке нам дає життя у будь-якому прояві.
Живіть щасливо, усміхайтесь та даруйте світло своєї душі!

P.S.  Дякую своїй подрузі Ванді Обуханич за світло її душі, за Pure life, яке мені щиро відкрила. Дякую своїй мамі за несподіваний подарунок, який надихнув до написання!