Давні традиції стверджують, що саме жінка є творчою енергією Всесвіту, надихає і наповнює чоловіка. А чоловік, отримуючи цю енергію, перетворює її на достаток. Важливо також, щоб чоловік, який одержує цю енергію, вмів її цінувати і хотів стати успішним.

Успіх чоловіка – це щонайменше на 50% заслуга жінки. Не буває такого, щоб чоловік не прагнув до успіху. Жінка сприяє успіху коханого чоловіка. Теплом, турботою, любов’ю, сексом, жінка наповнює чоловіка своєю енергією, задає вектор, а чоловік перетворює цю енергію на енергію процвітання, успіху і багатства. Жінці природою визначено жити, радувати, любити. Чоловікові – діяти, домагатися, перемагати!

 

Що має робити жінка:

 

  1. Приймати його таким, яким він є. І не переробляйте його!

Так, приймайте чоловіка з його перевагами і недоліками. Визнайте його право бути собою. Потрібно позбутися думки, що ви краще за чоловіка щось знаєте, в чомусь розбираєтеся, що ви розумніші за нього. Дайте йому свободу бути собою. Не намагайтесь удосконалювати його.

71

  1. Цінувати його кращі сторони, те, що він робить для вас, захоплюватися його мужністю

Цінувати чоловіка означає поважати його гідність і бути вдячною йому за те, що він є, за те, що він робить для вас. Задумайтесь, що ви можете цінувати у своєму чоловікові? Риси характеру, якості, здібності, інтереси.

Глибоко в душі кожен чоловік хоче, щоб жінка захоплювалась його здібностями, талантами, досягненнями, ідеями, мріями, його тілом та мужністю. Як жінка потребує любові, так і чоловік потребує захоплення.

  1. Слідувати за чоловіком, прийняти його авторитет і дозволити йому бути лідером, годувальником, захисником.

Довіртеся чоловікові, повірте, що він в змозі прийняти правильне рішення. Його рішення навряд чи буде збігатися з вашим, але це не означає, що воно неправильне. Роль лідера, захисника і годувальника – це чоловіча роль, його право і його перевага. Коли у вас всередині буде стовідсоткова впевненість, що годувати сім’ю повинен чоловік, він почне її годувати. Зайнявши таку позицію, ви не тільки віддасте чоловікові його роль, але й задовольните його потребу бути потрібним.

 

  1. Дозволяти собі хотіти і мати, розвивати в собі жіночі якості. Бути наповненою, щасливою!

Якщо поруч з чоловіком жінка, яка йому не байдужа, і у неї є бажання, то він буде намагатися задовольнити її бажання. Чоловіки так влаштовані – їм подобається робити жінку щасливою. Але якщо жінка сама не дозволяє собі мати щось, то чоловік з цим нічого не зробить.Для жінки важливий стан! У цьому її цінність і її сила. Коли вона в жіночому стані, вона чарівниця. Тоді поруч з нею чоловік стає мужнім, спокійним, упевненим та відповідальним.

Потрібно бути такою жінкою, заради якої він захоче заробляти гроші, якій захоче допомагати і яку не можна не любити. Таку жінку може створити тільки Любов. Коли жінка живить чоловіка, вона дає йому енергію на реалізацію його в зовнішньому світі. Жінка нещаслива, яка не любить себе, не може нікого зробити щасливим, вона не може дати те, чого не має сама. Жінка є фундаментом успішності чоловіка і стосунків у сім’ї.

73

  1. Підтримувати його ідеї і вірити в його можливості, в те, що він зможе!

Якщо дружина підтримує ідеї чоловіка, навіть найбільш «божевільні», з довірою і вірою в нього – це щось цінне, що може зробити жінка для чоловіка.

 

Чоловіки – не біороботи, які повинні вирішувати всі ваші проблеми: заробляти гроші, купувати квартири, давати нам дітей, допомагати у хатніх справах, реалізовувати наші мрії. Чоловіки – такі ж люди. І вони так само, як і ми, хочуть любові. Щоб їх любили, а не використовували. Щоб їх бачили, а не пиляли. Щоб їх внутрішній світ був комусь цікавий і приємний.

І тоді скупі стають щедрими. Неохайні починають наводити порядок. Трудоголіки приділяють увагу близьким. Бездушні проявляють любов. Тільки любов здатна на такі перетворення. Тільки любов здатна бачити більше. Не тільки якості і властивості, не тільки розмір житла і машини. Коли ви бачите його душу, його особистість, його сильні сторони, його потенціал. Бачите самі і допомагаєте йому побачити їх.