fullsizeЯк їжа впливає на характер людини?

«Ми – це те, що ми їмо». Цей вислів, переконана, не раз чув кожен з нас. Наша редакція теж вирішила поцікавитись цим «гострим» питанням і розглянути його не тільки у прямому значенні, а й із погляду психології.

Почнемо із сенсаційного відкриття Норіко Куріяма. Визнаний експерт у харчуванні внаслідок багаторічних досліджень довела, що звички в харчуванні впливають не тільки на здоров’я та зовнішній вигляд людини, а й на її характер та успіх у житті.

 

Норіко поділяє людей на 6 категорій:

  1. Люди, які віддають перевагу овочам. Завдяки своїй енергійності вони успішні в бізнесі, активно піднімаються кар’єрними сходами та стають лідерами в колективі. Такі особистості знають про все, що відбувається в офісі, а жага до знань робить їх затребуваними спеціалістами. Вони дуже гармонійні та ставляться до своїх партнерів з повагою та ніжністю.

Людям, раціон яких здебільшого становлять овочі, треба обережно ставитися до споживання солі.                Недбалість у цьому питанні часто призводить до проблем зі шлунком та мігрені.

  1. Ті, хто любить фрукти, – дуже комунікабельні особистості, легко заводять знайомства. Корисність, прагнення лідерства, конкуренція – поняття далекі для цієї категорії людей. Вони зазвичай обирають творчі професії, де сповна можуть проявити всі свої вроджені здібності та таланти.
  2. Любителі гострих страв. «Вогняна» їжа може суттєво вплинути на ваш характер, а отже, й на життя в цілому. Специфічні уподобання в їжі видають їх гарячий темперамент та шалену емоційність. Найбільший недолік таких людей – егоїзм, бо «перцевий» характер не терпить заперечень.
  3. М’ясо, м’ясо і ще раз м’ясо. Любителі такої їжі поводяться в основному імпульсивно, для них характерні злети і падіння. Хоча вони часто досягають успіху, їм не завжди вдається послідовно втілювати в життя свої ідеї та плани. Непостійні вони і в партнерстві, однак якщо їм все ж вдається навчитися правильно сприймати критику, їхнє життя стає стабільним, спокійним та розміреним. М’ясоїди більш схильні до різних захворювань, особливо шлунково-кишкових і судинних. Ну і, звісно, саме вони приймають на себе перший удар у боротьбі з ожирінням.
  4. Любителі риби вирізняються спокоєм, розміреністю і постійністю. Стриманість приносить їм повагу та захоплення колег і друзів. Саме про таких людей кажуть, «як за кам’яної стіною». Вони завжди привітні та допоможуть у скруті. Недоліком любителів морської їжі є скромність, яку часто розцінюють як закритість. Рибоїди рідко висловлюють свою думку про інших, що шкодить насамперед їм самим.
  5. Якщо ж ви віддаєте перевагу жирним стравам, то, найімовірніше, вирізняєтеся жвавістю та моторністю. На роботі таких людей вважають одинаками. Часто їм вдається піднятися на вершину кар’єрної драбини, але це коштує титанічних зусиль і самоконтролю. Єдиним зауваження до шостої категорії людей, за версією Норіко Куріяма, є нетактовність: надмірна відкритість та прямолінійність можуть ранити опонента.

4

 

Отже, з психологічним аспектом харчування ми ознайомилися. Тепер розглянемо основні системи харчування, як-от: вегетаріанство, фруктоїдство та м’ясоїдство.

Ознайомившись із класифікацією Норіко, ви самі зможете визначити характер людини. Єдина порада: заглядайте в тарілки своїх рідних та знайомих ненав’язливо і тактовно, по-східному.

 

М’ясоїдство

T-Bone Steak

Найпоширенішим та традиційним у наших широтах є м’ясоїдство. З давніх-давен заведено змалку включати в раціон дітей м’ясо. Спочатку це варені страви, а згодом печені та смажені.

Сучасна медицина одностайна: «М’ясоїдство становить загрозу здоров’ю, таку як онкологія та серцево-судинні захворювання. За висновками науковців, кількість згаданих хвороб збільшується прямо пропорційно до кількості спожитого м’яса.

Ролло Рассел у своїй книзі «Про причини захворювання на рак» пише: «Я виявив, що з 25-ти країн, жителі яких харчуються переважно м’ясною їжею, у 19-ти дуже високий відсоток захворювання на рак, і лише в одній країні він відносно низький. Водночас із 35-ти країн, жителі яких вживають м’ясо в обмеженій кількості або не їдять зовсім, немає жодної, в якій відсоток захворювання на рак був би високим» .

Крім того, любителям м’ясних страв загрожує така недуга, як атеросклероз. Тоді як відсоток вегетаріанців, що страждають на цю небезпечну хворобу, близький до нуля.

І наостанок ще кілька фактів. Споживаючи м’ясо, людина як правило заправляє його соусами та підливами, обробляє його  різними способами: смажить, варить, запікає тощо. З чим пов’язане таке різноманіття маніпуляцій над цим продуктом? Фахівці в галузі дієтології, біології та фізіології вважають: це зумовлено тим, що люди є істотами від природи не м’ясоїдними і саме тому так старанно «видозмінюють» не властиву для себе їжу.

Вегетаріанство

1

«Вегетаріанство (від лат. «vegetarius» – рослинний) – загальна назва систем харчування, що виключають або обмежують споживання продуктів тваринного походження, та засновані на продуктах рослинного походження».

Вегетаріанство буває трьох видів: веганство – суворе вегетаріанство, коли з раціону людини виключено всі види м’яса, рибу, морепродукти, а також яйця, молочні продукти, ба навіть мед; лактовегетаріанство – молочно-рослинне, можна споживати молоко і молочно продукти; лактоововегетаріанство – молочно-яєчно-рослинне харчування: рослинна їжа поєднується з молочними продуктами і яйцями домашніх птахів.

Для того щоб з’ясувати, чи корисний такий спосіб харчування, спочатку слід розвінчати так званий «міф про білки». Одна з основних причин, через яку люди бояться вегетаріанства, – дефіцит білків. «Як можна отримати всі необхідні якісні білки, харчуючись тільки рослинними і молочними продуктами?» – найактуальніше питання на форумах щодо вегетаріанства. На цю тему ми знайшли відповідь: «У 1838 році голландський хімік Ян Мюльдщер отримав речовину, що містить азот, вуглець, водень, кисень і в менших кількостях інші хімічні елементи. Ці сполуки, що лежать в основі всього живого на Землі, вчений назвав «першорядними». Згодом було доведено, що білок дійсно є незамінним: щоб вижити, організм має споживати певну його кількість. Як виявилося, причиною цього є амінокислоти – «першоджерела життя», з яких утворюються білки.

Усього відомо 22 амінокислоти, вісім з яких вважають основними (їх не виробляє організм людини, вони надходять разом з їжею). Зокрема, це лецин, ізолецін, валін, лізин, тріпофан, треонін, метіонін, фенілаланін. Усі вони у відповідних пропорціях повинні входити у збалансований поживний раціон.

До середини 1950-х років м’ясо вважали найкращим джерелом білків, адже воно містить вісім основних амінокислот, до того ж у потрібних пропорціях. Проте сьогодні фахівці у сфері харчування дійшли висновку: рослинна їжа як джерело білків не гірша за м’ясо, ба навіть перевершує його. У складі рослин також є ці вісім амінокислот. Рослини мають здатність синтезувати амінокислоти з повітря, ґрунту і води, а тварини можуть отримувати білки тільки через рослини: поїдаючи або їх, або тварин, які харчувалися цими рослинами і засвоїли їхні поживні речовини. Отже, людина має вибір: отримувати їх безпосередньо через рослини чи обхідним шляхом, ціною великих економічних і ресурсних витрат – з м’яса тварин. Отже, м’ясо не містить жодних амінокислот, окрім тих, які тварини отримують з рослин – і сама людина може отримувати їх з рослин. Щобільше, рослинна їжа має ще одну важливу перевагу – разом з амінокислотами ви отримуєте речовини, необхідні для повного засвоєння білків: вуглеводи, вітаміни, мікроелементи, гормони, хлорофіл тощо.

У 1954 році науковці Гарвардського університету, провівши дослідження, з’ясували: якщо людина споживає овочі, крупи, молочні продукти – вона забезпечує себе щоденною нормою білка з надлишком. Згодом, 1972 року, доктор Ф. Стеар провів власні дослідження споживання білків вегетаріанцями. Результати виявилися приголомшливими: більшість піддослідних отримала понад дві норми білка! Так було розвінчано «міф про білки».

Фруктоїди

2

Досить нова, але дуже популярна сьогодні система харчування. Всіма обожнювані фрукти – це продукти, що містять вуглеводи, амінокислоти і жири. В горіхах і насінні жирів, порівняно з іншими продуктами рослинного походження, їх найбільше. Споживання цих продуктів у сирому вигляді дозволяє повноцінно використовувати всі поживні речовини.

Якщо ви вирішили стати фруктоїдом, радимо спершу підготуватися до досить радикальної зміни способу життя, а саме – прочитати спеціальну літературу на цю тему. Зокрема, спеціалісти у цій сфері радять таке: «Починати слід з уживання листової зелені і фруктів, таких як авокадо, оливки і плоди хлібного дерева, яблука і кавуни. У їхній м’якоті вже містяться перетворені природою в глюкозу і фруктозу складні вуглеводи, в амінокислоти – білки, а в жирні кислоти і гліцерин – жири, так необхідні людині.

До речі, серед прибічників цього способу харчування є Дуглас Грем – доктор, що викладає основи вегетаріанства; Майк Арштейн – організатор всесвітнього форуму фруктоїдів; засновниця сайта про фруктову дієту Фрілі та рекордсмен Америки з марафону Майк Фремонт.