Стародавня легенда, історична подія чи продуманий маркетологами хід? Звичайний день чи справжнє свято? Кожен має своє ставлення до цього свята. Boom Plus TV підібрав для вас 14 романтичних фільмів, які підійдуть для перегляду не лише у День святого Валентина.

 

1.«Світло між двох океанів»The Light Between Oceans», 2016)

 140327-160741-5270

 Американський драматичний фільм, що був знятий за романом Марго Стедман. У фільмі розповідається про історію кохання подружжя Тома та Ізабель. Після багатьох спроб парі не вдається народити дитину. Але одного дня їх життя змінюється, коли на березі моря вони знаходять човен з немовлям та мертвим чоловіком. Пара сприймає цю подію, як знак долі та вирішує залишити дитину, але вони й не здогадуються, що ще чекає їх попереду.

 

 

 

2.«Коханий з майбутнього» («About Time», 2013)

2

 Сюжет цієї романтичної комедії обертається навколо молодого хлопця Тіма та дівчини Мері. Батько хлопця розповідає йому, що в їх родині чоловіки мають здатність подорожувати в часі впродовж багатьох поколінь. Після постійних невдач з Мері, Тім вирішує знову і знову повертатися в часі та змінювати деталі першого побачення, щоб нарешті вразити дівчину. Але одного разу все йде не так,  і Тіму доводиться своїми силами змінити все на краще.

 

 

 

 1. «Вік Аделайн»The Age of Adaline», 2015)

3

У центрі сюжету молода жінка Адалін, яка народилася у 1908 році. Жінка жила спокійним життям, але страшна автокатастрофа розділила її життя на «до» і «після». Після аварії Адалін виявила неймовірну особливість – вона перестала старіти. То ж позбудеться вона цієї особливості чи житиме з нею вічно?

 

 

 

 1. «Опівночі в Парижі» ( «Midnight in Paris» , 2011)

 4

 Ще одна неймовірна робота американського режисера Вуді Аллена. Історія про письменника Гіла, який зі своєю нареченою приїжджає до Парижа. Одного разу він сідає в старий автомобіль та опиняється в Парижі 1920-х років, де знайомиться зі Скоттом Фіцджеральдом, Ернестом Гемінгвеєм, Сальвадором Далі. Поступово такі подорожі в минуле стають головним переживанням в житті героя. Більше того, він закохується в подругу Пікассо. Залишиться він в минулому чи прийме своє теперішнє життя?

 

 

 

 1. «Один день» («One Day» , 2011)

 

Мелодрама знята за мотивами роману англійського письменника Девіда Нікколса. На випускному Емма та Декстер, які до того всі чотири роки навчання ігнорували один одного, напиваються та проводять разом ніч. Вони вирішують залишитися друзями та зустрічатися саме в цей день – 15 липня щороку. Кожен з них починає жити своїм життям, переживає різноманітні злети та падіння, історії кохання та розставання. Лише їхні щорічні зустрічі залишаються незмінними. Так вони зустрічалися рік за роком. Але коли ж вони нарешті зрозуміють, що створені одне для одного?

 

 

 

 1. «Спокута» («Atonment, 2007)

 

6

Сесілія та Роббі закохані одне в одного, але через низку певних обставин хлопця звинувачують у злочині, який він не скоїв. Ця подія перевертає все життя героїв та змінює їх долю.

 

 

 

 1. «Клятва» («The Vow», 2012)

7

Лео та Пейдж живуть щасливим сімейним життям,  але раптово їх плани руйнує автокатастрофа. Через сильне зіткнення з вантажівкою Пейдж отримує травму голови та втрачає пам’ять. Вона зовсім не пам’ятає Лео, тому йому доведеться завойовувати її любов вдруге.

 

 

 

 1. «Красуня» («Pretty Woman»,1990)

 8

 Історія кохання успішного бізнесмена Едварда та дівчини легкої поведінки Вів’єн. Випадково зустрівши дівчину у Голлівуді, він приводить її в готель, а згодом “винаймає” її на цілий тиждень. Вів’єн та Едвард закохуються один в одного та розуміють, що обом доведеться зробити нелегкий вибір в житті аби залишитись разом.

 

 

 

 1. «День Святого Валентина» («Valentine’s Day» , 2010)

 9 

В цьому фільмі не одна, а ціла низка різноманітних історій кохання: перше,  нероздільне та взаємне. Долі самотніх та закоханих сердець переплітаються в очікуванні одного дня – Дня Святого Валентина.

 

 

 

 1. «З любов’ю, Розі» («Love, Rosie», 2014)

 

10

Ця романтична комедія точно не залишить нікого байдужим. Розі та Алекс дружать з дитинства. Здавалося, їм судилося стати ідеальною парою, але доля вирішує інакше. Розі завагітніла від іншого хлопця, а Алекс змушений переїхати в Дублін разом зі сім’єю. Попри те, що у кожного з них буде своє життя, вони все одно матимуть почуття один до одного. Отже, вони повинні визначитися: залишити все, як є, або бути нарешті разом.

 

 

 

 1. «Дружба і ніякого сексу?» («The F Word», 2014)

 

11

Ще одна романтична комедія про Шантрі та Воллеса, які знайомляться на вечірці. Одразу стає очевидним, що між цими двома є взаємна симпатія, але вони вирішують просто залишитись друзями. Воллес розчарувався в попередніх стосунках, а Шантрі вже давно зустрічається з іншим хлопцем. Вдасться їм зберегти дружні стосунки або ж вони піддадуться своїм почуттям?

 

 

 

 1. «Кохання та інші ліки» ( «Love and Other Drugs», 2010)

 

12

На перший погляд це типова історія кохання нахабного молодика та красуні, яка має його змінити. Але насправді – це історія справжнього кохання, яке здолає всі перешкоди. Джеймі та Меггі випадково знайомляться в клініці. Дівчина з легкістю погоджується на близькість з хлопцем, адже звикла жити одним днем. Згодом він дізнається, що вона страждає хворобою Паркінсона. Тож хлопцю доведеться зробити нелегкий вибір.

 

 

 

 1. «Це безглузде кохання» («Crazy, Stupid, Love», 2011)

 

13

 Після двадцяти років подружнього життя головного героя кидає дружина. Кел переїжджає на нову квартиру, а свої вечори вирішує проводити за пляшкою в барі. Тут він знайомиться з Джейкобом, який дає йому відмінні поради в спілкуванні з жінками, допомагає змінити стиль життя та гардероб. Але все ж, попри зовнішні зміни він і досі любить дружину, тому вирішує застосувати свої нові знання та добитися її знову.

 

 

 

 1. «Магія місячного сяйва» («Magic in the Moonlight», 2014)

 

14 

Ще один фільм Вуді Аллена про молодого ілюзіоніста Стенлі, який приїжджає до свого друга на французьке узбережжя, щоб викрити шахрайку Софі, яка нібито є медіумом і спілкується з духами померлих. Однак пильне спостереження за Софі не дає жодних результатів,  а лише зароджує в Стенлі симпатію до дівчини.