Уміння правильно одягатися – це ознака доброго смаку, тону і виховання. Стильні дівчата вибирають непомітний одяг, часом нічим не примітний, але елегантний, який відповідає їхньому стилю, смаку та образу.

Отже, 5 правил стилю, яких повинні дотримуватись дівчата з бездоганним смаком.

  1. Кожна п’ята покупка повинна бути вигідною інвестицією в гардероб.

Іншими словами, на кожні п’ять «трендових» речей повинна припадати одна базова деталь, яка стане вигідним вкладенням і прослужить не один рік. Оригінальний одяг, який пропонує мас-маркет з сезону в сезон, – це здорово, але не засмічуй гардероб речами, які набриднуть тобі через пару місяців. Правило «1 до 5» точно допоможе тобі дотримуватися балансу.

1

  1. Приміряй тренди не тому, що вони модні, а щоб підкреслити свій персональний стиль

Перш ніж витратити гроші на супермодні і трендові наряди, переконайся, що ці деталі відображають твій особистий стиль. Піжамні комплекти, стиль бохо, спортивний шик і інші модні віяння виглядають круто, але підходять далеко не всім. Довіряй внутрішньому чуттю!

  1. Склади безпрограшний комплект з трьох речей

Вибери у своєму гардеробі три деталі, які ідеально поєднуються один з одним, і в яких ти завжди відчуваєш себе комфортно. Це можуть бути як джинси з сорочкою і кросівками, так і чорні штани з білою футболкою і шкірянкою. У будь-якому разі, маючи подібний комплект, ти забудеш про проблеми «мені нічого надіти» і розгубленості під час шопінгу.

3

  1. Купуй речі, з якими ти зможеш скласти мінімум три різні образи

Стильні та оригінальні деталі відмінно виглядають на манекенах, але чи зможеш ти знайти їм гідне застосування в своєму житті? Запам’ятай: чим універсальніша річ, тим частіше вона буде тебе радувати.

4

  1. Базові деталі повинні повторюватися

Деякі речі просто створені для того, щоб носити їх якомога частіше. Такі базові деталі, як білі сорочки, сірі футболки, вузькі джинси та інші універсальні речі, одягай день у день, не боячись здатися нудною.

5

Джерело: cosmo.com.ua