Премія «BOOM AWARDS»: ФІНАЛ!
СТОП! Голосування завершено! Премію «BOOM AWARDS» засновано для того, щоб відзначити достойних людей, праця яких залишає вагомий слід у суспільстві, щоб познайомити громадськість із цими талановитими та енергійними особистостями.
І ось переможців визначено! Кожен мав змогу віддати свій голос за найдостойнішого, на його думку, номінанта. Вибір зроблено!Увага❗Порядок розташування номінантів не відповідає місцям голосування.

Повні результати голосування: http://boomplus.tv/результати-голосування-2017-року/

Претенденти ( фіналісти) на номінації:

«Гордість нації»
1. Мирослав Скорик – композитор, музикознавець, Герой України, народний артист України, лауреат премії їм. Т. . Шевченка.
2. Зоряна Кушплер – українська оперна співачка.
3. Лев Скоп – український митець, іконописець.

«Соціально-мистецький проект»
1. Галина Гузьо – журналістка, засновниця проекту «Пісні війни» – за впевнене позиціонування української пісні як скарбу світової культури.
2. Тарас Химич – український режисер та кліпмейкер – за фільм «Жива».
3. Влодко Кауфман – співзасновник та учасник Інституту Актуального Мистецтва- за проект “Довга бесіда з вояком”

«Волонтер року»
1. Софія Федина – волонтерка, громадська діячка, голова Світової федерації українських лемківських об’єднань – за підтримку воїнів.
2. Ростислав Макух – волонтер – за благодійну допомогу військовим в АТО (закупівля спецзасобів індивідуального захисту, допомога у придбанні спецобладнання, засобів радіозв’язку).
3. Марія Петришин – волонтерка – за титанічну працю у напрямку визволення українських полонених.

«Ангел-охоронець»
1. Ірина Плахтій – коуч, благодійна діячка, що опікується долями дітей.
2. Соломія Чубай – співачка – за проект «Колискові для Олекси», який спрямований інформувати про аутизм . Мама для сина-аутиста та всіх дітей з любов’ю.
3. Антон Нікулін – заслужений тренер України, керівник клубу спортивного карате “Юніон”. Займається з дітьми, які хворіють ДЦП. Засновник баскетбольної команди на візках “Union Basket Lviv”

«Вартові здоров’я»
1. Андрій Дворакевич – дитячий хірург, директор Центру дитячої малоінвазивної хірургії.
2. Еліна Чайківська – головний дитячий гінеколог Львівщини.
3. Роман Лобай – за особистий вклад у реалізацію проекту #НеЗалежнаКраїна, спрямованого на вкрай важливу роботу з профілактики адиктивної поведінки та залежностей серед українських діток.

«Новий погляд»
1. Тетяна Бей – депутат Львівської обласної ради, регіональний представник європейської неурядової організації Free imarket road show, організатор Літньої академії лідерства у Львові, активно займається доброчинною та волонтерською роботою.
2. Юля Хомчин – депутат, виконавчий директор фестивалів «Флюгери Львова» та «ДжазБез», директор ЛМГО «Інститут актуального мистецтва.
3. Дмитро Посипанко – екс-директор департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЛОДА, ведучий програми «Право на вибір».

«Голос совісті»
1. Андрій Содомора- філософ, письменник, науковець та унікальний перекладач.
2. Ярослав Грицак – доктор історичних наук, професор Українського католицького університету.
3. Алім Алієв- співорганізатор Крим-SOS, журналіст, громадський діяч.

«Розвиток освіти»

1. Олексій Шатєєв – ІТ-спеціаліст- за вклад у розвиток ІТ-освіти в Україні та підготовку молодих спеціалістів.
2. Отар Довженко – український журналіст та письменник, викладач Школи журналістики УКУ
3. Ірина Ключковська- український науковець, публіцист, громадський діяч, доцент, кандидат педагогічних наук.

 

«Обличчя Львова»

1. Мирослав Маринович – український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, віце-ректор Українського католицького університету.
2. Ігор Калинець – поет, прозаїк, почесний доктор Львівського національного університету імені Івана Франка.
3. Mар’яна Савка – письменниця, літературознавець, головний редактор і співзасновник «Видавництва Старого Лева», громадський діяч. Організатор багатьох благочинних заходів, зокрема ініціювала створення кімнати дозвілля у львівському ОХМАТДИТІ.